Keenetic Extra DSL kullanıp kopma sorunu yaşayan var mı?

ELTurko

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, ASUS AC-51 modemi kullanıyorum 3 gündür. 3 günde 1 kere Wi-Fi kopması, 2 kere internet gidip gelmesi, 1 kere de 4-5 saat sonra hızın aşırı düşmesi sorununu yaşadım. Üstelik modemi resetleyince eski hızlar geri geldi.

ASUS modemi iade edip Extra DSL almayı düşünüyorum. Çok olumlu yorumlar gördüm. Bir o kadar da kopma yaşayan gördüm.

Kullananlar görüşlerini belirtebilir mi?

Problemin modemden kaynaklandığına emin misiniz?
Wifi kopması ve hızın düşmesi sorunlarının modemden olduğuna eminim. Çünkü bir çok şikayet okudum birebir aynı sorunu yaşayan. Artı olarak Wifi çekim alanı da düşük.
Cihazla ilgili değil de operatör alakalı kesilmeler oluyor bende. Ben de cihazı almadan önce epey araştırdım. Çok övülen bir cihaz diye bunu aldım.
Memnun musunuz peki?

Wifi kopması ve hızın düşmesi sorunlarının modemden olduğuna eminim. Çünkü bir çok şikayet okudum birebir aynı sorunu yaşayan. Artı olarak Wifi çekim alanı da düşük.

Memnun musunuz peki?
Açıkçası hiçbir bilgim yok. Çok önerildiği için aldım. Tüm fonksiyonlarını düzgün kullanıyor muyum onu da bilmiyorum ama bağlantı konusunda yaşadığım sorun hep operatör kaynaklıydı; memnuniyetim de modemle ilgili sorun yaşamamış olmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı