Keenetic Extra DSL vs ZyXEL VMG3625-T50B

244012

Hectopat
Makaleler
7
Keenetic almayı düşünüyordum ama attığım ekran görüntüsünde gördüğüm donanım detayları beni düşünmeye itti. Sizce hangisini almalıyım?

Zyxel VMG3625-T50B
Keenetic Extra DSL

modem.png

Keenetic almayı düşünüyordum ama attığım ekran görüntüsünde gördüğüm donanım detayları beni düşünmeye itti. Sizce hangisini almalıyım?

Zyxel VMG3625-T50B
Keenetic Extra DSL

Eki Görüntüle 983624

Extra DSL.
Extra DSL üzerinde 4 adet anten bulunmasından ötürü ZyXEL'den daha iyi bir Wi-Fi performansı sunuyor. 5GHz kapsaması düşük olan bir ağ türüdür. Bu sebepten ötürü iletim ne kadar iyi olursa kapsama da o kadar iyi olur.
ZyXEL 802.11 a/b/g ağlarını desteklerken Extra DSL 802.11 a/b/g/n/ac ağlarını destekler. Teknolojisi Extra DSL'in daha güçlüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu donanım farkının sıkıntı çıkarmayacağından emin misiniz?

Kendim kullanıyorum ve forumda çoğu kişiye ben satın aldırdım bu ürünü. Son derece kaliteli bir ürün.
ZyXEL'in teknik verilerini bilmeden Keenetic'in teknik verilerine bakarak sonuca ulaşmak yanlış.
ZyXEL daha teknik verilerini açıklayamayan bir firma.

Kendim kullanıyorum ve forumda çoğu kişiye ben satın aldırdım bu ürünü. Son derece kaliteli bir ürün.
ZyXEL'in teknik verilerini bilmeden Keenetic'in teknik verilerine bakarak sonuca ulaşmak yanlış.
ZyXEL daha teknik verilerini açıklayamayan bir firma.
Keenetic nerede açıklıyor? Bakmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı