Keenetic Extra Router Olmuyor

outcastagne

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4500 3.60 GHz - ASUS B450M DRAGON - ASUS DUAL RTX 2060 VER.6 GB (Undervolt 800 mV/1775 MHz) - CORSAIR Vengeance LPX 2x8 3200 MHz RAM - WD Blue SN570 500 GB
Arkadaşlar selamlar. Elimde Türk Telekom'un verdiği TP-Link TD-W9970v3 cihazı ve Keenetic Extra var. TP-Link modemi Bridge moduna alıyorum. Ardından arkasındaki LAN portundan Keenetic Extra'nın WAN portuna Ethernet kablosunu bağlıyorum. Keenetic Extra'ya ISS'den gelen kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum. Keenetic Extra'ya DSL bağlantısı geliyor hatta IP'de geliyor. Fakat internet bağlantısı yok olarak gözüküyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
VDSL yerine, Kablolu interneti seçmen gerekiyor, ve bu bağlantıyı varsayılan yapmalısın yani öncelikli bağlantı yapmalısın. Keenetic servisi 02167093200 ararsan hemen yardımcı olurlar. Menülerden anladığım böyle , bence hiç uğraşma TPlink ile doğrudan tak hatta.

VDSL yerine, Kablolu interneti seçmen gerekiyor, ve bu bağlantıyı varsayılan yapmalısın yani öncelikli bağlantı yapmalısın. Keenetic servisi 02167093200 ararsan hemen yardımcı olurlar. Menülerden anladığım böyle , bence hiç uğraşma TPlink ile doğrudan tak hatta.
Bende Extra cihazı var ve bu Router versiyonu. Bir de Extra DSL var o Modem ve Router olan versiyonu. Bendeki cihazı doğrudan hatta takıp Internet alamıyorum mecburen bir modem olmak zorunda. Ek olarak dün o numarayı aradım uzaktan bağlandılar ama çözemediler.

Anladım tamam, VDSL ile ilgili bir detay yok bu durumda, doğrudan bağlıyorsun. Şifren yanlış olabilir. telekom tek şifreye geçti, ama eski DSL kulalncılarının şifrelerini SMS gönderemiyor, Tek şifre gönderiyor. Şifre yanlış olduğunda IP yine alırsın ama internete çıkamazsın. tplinkte telekom bu modemi kendisi de yönettiği için şifrenin dopruusnu otomatik gönderiyor, yanlış da yazsan. telekoma bunu anlatıp doğru şifreyi alabilirsin, yada TP-Link in yıldızlı şifresini okuyan programlar var internette onlar vasıtasıyla okuyup Keenetic e yazabilirsin. Keenetic servise bu yönde söyleyebilirsin şifreyi tam kontrol etmene yardımcı olurlar.

Bende Extra cihazı var ve bu Router versiyonu. Bir de Extra DSL var o Modem ve Router olan versiyonu. Bendeki cihazı doğrudan hatta takıp Internet alamıyorum mecburen bir modem olmak zorunda. Ek olarak dün o numarayı aradım uzaktan bağlandılar ama çözemediler.

Kurulumunuzda bir yerde küçük bir hata yapıyorsunuz galiba. TG grubumuzda yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı