Keenetic modem önerisi

ŞahinGöz

Kilopat
Daha fazla  
D-link DSL-224 kullanmaktayım. Fakat hiç memnun değilim. Eve gelen kabloyu yenilememe rağmen uzun süreli kullanımlarda kopma oluyor sürekli modemi açıp kapatmak zorunda kalıyorum. Evde 5 kişi kullandığımız için farklı bir modeme geçiş yapmak istiyorum. Aşağıdaki modemlerden hangisini almalıyım ve aralarında çok fark var mı?

Keenetic omni işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sana bir öneride bulunacağım. Bizde evde 5 kişiyiz ve 8 cihaz aynı anda internete bağlanıyor. Keenetic Extra DSL modemini almayı düşünüyorum. Sebebi ise Dual bant olması. Yani modemde 2.4 GHz ve 5 GHz olmak üzere iki tane bağlanma seçeneği var. Bilgisayarımı ve telefonumu 5 GHz'e bağlayacağım, evdeki geri kalanı da 2.4GHz ağına bağlayacağım böylece bağlantı sorunum ortadan kalkacak. Sende aynı işlemi yapabilirsin. (5 GHz için cihazlarda AC desteği ya da 801.11AC Wireless özelliğini desteklemesi lazım)

Air modeli modem değilmiş. Modem olduğunu gösteren DSL ibaresi olması gerekiyor. Omni DSL siparişi verdim. Bakalım nasıl çıkacak ?

Az önce Keenetic Extra DSL aldım :) Omni öneririm.

Dosya Ekleri

• Keenetic Extra DSL modem.jpg
    Keenetic Extra DSL modem.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 494
Extra modeline bütçem yetmediği için Omni modelini satın aldım. İnşallah D-Link gibi sıkıntı çıkarmaz bana.

Geri
Yukarı