Keenetic modem önerisi

Dark34

Hectopat
Daha fazla  
Kullanmakta olduğum modemin 90 M.2 evde çekim gücü yetersiz olduğundan yeni bir modem almak istiyorum.
Biraz araştırdığımda genelde keenetick markası öneriliyor. Bende bu markanın modemlerinden almayı düşünüyorum bu 2 modem Tivibu uyumlu mudur? Kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmakta olduğum modemin 90 M.2 evde çekim gücü yetersiz olduğundan yeni bir modem almak istiyorum.
Biraz araştırdığımda genelde keenetick markası öneriliyor. Bende bu markanın modemlerinden almayı düşünüyorum bu 2 modem Tivibu uyumlu mudur? Kullanabilir miyim?

Kendim şu anda Keenetic Extra DSL kullanıyorum. Şimdiye kadar kullandığım en iyi modem. Tivibu uyumlu olacağını düşünüyorum. 35mbps paketim var speedtest yaptığımda 33mbps alıyorum. Bu paket ile TTNET'in verdiği modemi kullandığım zaman 8mbps internet alıyordum. Kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olacağınızı sanmam.

Extra DSL al epey rahat edersin. Ben kesinlikle Extra DSL alırdım.

Geri
Yukarı