Keenetic Omni DSL nasıldır?

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar iyi geceler, yeni bir modem arayışındayım. Şu an modem: TP-Link VN020-F3 kullanıyorum. 100 Mbps kadar pakette 50 Mbps hız almama rağmen LoL gibi oyunlarda ping dalgalanması yaşıyorum. Bu sorunu Keenetic Omni'i DSL 300 ile çözebilir miyim?

Arkadaşlar iyi geceler, yeni bir modem arayışındayım. Şu an modem: TP-Link VN020-F3 kullanıyorum. 100 Mbps kadar pakette 50 Mbps hız almama rağmen LoL gibi oyunlarda ping dalgalanması yaşıyorum. Bu sorunu Keenetic Omni'i DSL 300 ile çözebilir miyim?

Hocam tam bütçenizi de yazarsanız iyi olur. Arkadaşlar ona göre öneri yaparlar.

Hocam modemi ben bugün aldım. Akşam eve gittiğim zaman ping, kopma sorunu oluyor mu kontrol edeceğim. Ancak malzeme kalitesi çok iyi değil gibi. Aşırı hafif bir modem. Evde çocuk varsa yüksek yere koymak gerekiyor.

Tecrübelerinizi bekliyorum hocam.

Hocam modemin kurulumunu yaptım. Hız testi yapıyorum fakat sabit bir sonuç alamıyorum. Oyun içi ping durumuna bakmak için CS:GO girdim. Anlık dalgalanmalar oluyor. Sorun bende mi, ISS'ten mi, modemden mi bilmiyorum. TurkNet ile iletişime geçeceğim. Eğer onlar tarafından bir sorun gözükmüyor derse, kesin olmamakla birlikte modem kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Keza önce ki kullandığım TT modem ile yine ping sorunu oluyordu. Arıza kaydı oluşturup durumu buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı