Keenetic Omni modem ile internet kopuyor

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Keenetic Omni DSL modem Wi-Fi'si arada kopuyor. Bir türlü çözemedim. Nasıl düzeltirim? Hat değerlerim normal. Türk Telekom kaynaklı değil.

SNR değerini 10 yap 8 SNR altı kopma yapar.
Öyle bir genelleme yapmak saçma ve doğru değil. Alt değerleri görmeden bir şey demek olmaz. "DSL mi kopuyor PPPOE mi kopuyor?" tespit etmek lazım.
Keenetic Omni DSL modem Wi-Fi'si arada kopuyor. Bir türlü çözemedim. Nasıl düzeltirim? Hat değerlerim normal. Türk Telekom kaynaklı değil.
Hat değerlerinizi konuya ekleyin lütfen.

Öyle bir genelleme yapmak saçma ve doğru değil. Alt değerleri görmeden bir şey demek olmaz. "DSL mi kopuyor PPPOE mi kopuyor?" tespit etmek lazım.

Dsl kopma yok. Kablolu bağlantıda herhangi bir sorun yok. Dediğim gibi hat değerlerim normal. Keenetic müşteri hizmetleri de, ben de kontrol ettim defalarca hat değerlerini.

Öyle bir genelleme yapmak saçma ve doğru değil. Alt değerleri görmeden bir şey demek olmaz. "DSL mi kopuyor PPPoE mi kopuyor?" tespit etmek lazım.

Bu arkadaş daha önce de bu konular hakkında konu açmıştı bu konuları sürekli açıyorsa hattınında sağlıklı bir hat olmadığını tahmin edebiliyorum.

Dsl kopma yok. Kablolu bağlantıda herhangi bir sorun yok. Dediğim gibi hat değerlerim normal. Keenetic müşteri hizmetleri de, ben de kontrol ettim defalarca hat değerlerini.
Aynı modemin ekstra dsl modelini kullanıyorum yani wifi de bir kopma modeminizin konumu nerde ve hangi sürümü kullanıyorsunuz 3.7.4 mü?

Kopuyor derken ünlem falan mı çıkıyor yoksa direkt bağlantıdan atıp yeniden mi bağlanıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı