Keenetic Omni modem ile internet kopuyor

Geliştirici sürümüne geçiş yaptırdılar. 3.8 sürümünü kullanıyorum.

Her zaman kararlı sürümü kullanmanızı tavsiye ediyorum Keenetic destek size önermiştir Wi-Fi tarafında 3.8 versiyonunda olduğu için ama kararlı sürümünde Wi-Fi ile ilgili bir kopma sorunu yok nereden nereye sinyal kaybına uğruyorsunuz arada kaç duvar var? Modemin yanında dibindede kopmalar oluyormu?

Her zaman kararlı sürümü kullanmanızı tavsiye ediyorum Keenetic destek size önermiştir Wi-Fi tarafında 3.8 versiyonunda olduğu için ama kararlı sürümünde Wi-Fi ile ilgili bir kopma sorunu yok nereden nereye sinyal kaybına uğruyorsunuz arada kaç duvar var? Modemin yanında dibindede kopmalar oluyormu?
1 duvar var sadece. Her şekilde kopuyor. Zaten kararlı sürümde kopma olduğundan geliştirici sürümünü önerdiler.

Her zaman kararlı sürümü kullanmanızı tavsiye ediyorum Keenetic destek size önermiştir Wi-Fi tarafında 3.8 versiyonunda iyileştirmeler olduğu için ama kararlı sürümünde Wi-Fi ile ilgili bir kopma sorunu yok nereden nereye sinyal kaybına uğruyorsunuz arada kaç duvar var? Modemin yanında dibindede kopmalar oluyor mu?

Kanal ayarı yaptınız mı? Arada çok mesafe yoksa dedikleri gibi başka sürümleri deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı