Keepassxc'nin tarayıcı bağlantısı için gereken komut dosyası nedir?

kkank

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Linux Mint kullanıcısıyım. Keepassxc yükledim kurulumunu yaptım, tarayıcı eklentisini yükledim. Çalışması için ayarlardan eklenti bağlantısını açıyorum ancak yine de hata alıyorum. Snap nedeniyle komut dosyası istiyor. Ne yapmam gerek?

1625267855494.png

Eklenti böyle diyor: "KeePassXC'ye bağlanılamıyor. Tarayıcı bütünleşmesinin KeePassXC ayarlarında etkin olduğunu kontrol edin."
Yenile dediğimde : "Anahtar değişimi başarısız oldu."

Tarayıcı eklentisi ile database bağlantısını tekrar yapmayı denediniz mi?
Tekrar derken henüz hiç yapamadım.

Eklenti ayarlarındaki görüntü bu.
1625268896271.png

Eklenti böyle diyor: "keepassxc'ye bağlanılamıyor. Tarayıcı bütünleşmesinin keepassxc ayarlarında etkin olduğunu kontrol edin."
Yenile dediğimde: "anahtar değişimi başarısız oldu."

Tekrar derken henüz hiç yapamadım.

Eklenti ayarlarındaki görüntü bu.
Eki Görüntüle 1094401

Hocam bağlan dediğiniz zaman şöyle bir şey açılması lazım. (keepassxc açık olması lazım ama.)
2.PNG

Linux Mint kullanıcısıyım. Keepassxc yükledim kurulumunu yaptım, tarayıcı eklentisini yükledim. Çalışması için ayarlardan eklenti bağlantısını açıyorum ancak yine de hata alıyorum. Snap nedeniyle komut dosyası istiyor. Ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 1094380
Programı snap ile kurduysanız kaldırın ve apt ile kurun. Depoda olan bir şey için snap kurmanızı tavsiye etmiyorum.
Bash:
sudo apt install keepassxc

Son düzenleme:
Programı snap ile kurduysanız kaldırın ve apt ile kurun. Depoda olan bir şey için snap kurmanızı tavsiye etmiyorum.
Bash:
sudo apt install keepassxc
Öncelikle teşekkür ederim o şekilde yaptım ancak snap ile yüklediğim başka programlar var, başka sorun yaşamamıştım hiç. Sıkıntısı nedir?

Hocam bağlan dediğiniz zaman şöyle bir şey açılması lazım. (keepassxc açık olması lazım ama.)Eki Görüntüle 1094405
Firefox için oldu, ayarlardan Tor Browser'ı açtım ancak o görmüyor. Neden olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı