Kekoların kullandığı araba modelleri

Gelin kekoların kullandığı arabaları sıralayalım.
Ben başlıyorum, Honda Civic bir kekonun olmazsa olmaz arabalarından biridir.

Eki Görüntüle 1079430

Eki Görüntüle 1079435
Eki Görüntüle 1079448
Eki Görüntüle 1079449
Hocam bir sürprizbozana alsaydınız keşke. 16 Mbps internetim bunu kaldıramadı.
1624534127441.png

Gelin kekoların kullandığı arabaları sıralayalım.
Ben başlıyorum, Honda Civic bir kekonun olmazsa olmaz arabalarından biridir.

Eki Görüntüle 1079430

Eki Görüntüle 1079435
Eki Görüntüle 1079448
Eki Görüntüle 1079449

Bu nasıl bir ırkçılık kardeşim. Sen ne kullanıyorsun? Ferrari mi? Şimdi Honda kullanan keko da, Mercedes kullanan çok kaliteli harika birisi mi? Saçma sapan zihniyetlere girmişsiniz. Mercedes, Ferrari kullanıp karısını, kızını döven de var, tec*vüz edip adam öldüren de var. Böyle genellemeler yapamazsınız. Biraz empati yapın. Hem bir de kime göre keko? Şu an bu zihniyetle bana göre siz keko oluyorsunuz.

Bu nasıl bir ırkçılık kardeşim. Sen ne kullanıyorsun? Ferrari mi? Şimdi Honda kullanan keko da, Mercedes kullanan çok kaliteli harika birisi mi?
Her şeyi bu kadar ciddiye alma, sağlığına zararlı. Bir gün sinirden hık hık diye gidersin Allah korusun. :D Böyle dalganı geçip diğer konulara bakın işte.

Bu nasıl bir ırkçılık kardeşim. Sen ne kullanıyorsun? Ferrari mi? Şimdi Honda kullanan keko da, Mercedes kullanan çok kaliteli harika birisi mi? Saçma sapan zihniyetlere girmişsiniz. Mercedes, Ferrari kullanıp karısını, kızını döven de var, tec*vüz edip adam öldüren de var. Böyle genellemeler yapamazsınız. Biraz empati yapın. Hem bir de kime göre keko? Şu an bu zihniyetle bana göre siz keko oluyorsunuz.

Civic kullananların hepsi kekodur demiş olsa bu duyarına saygı göstereceğim ancak arkadaş kekoların olmazsa olmaz arabalarından biridir diye tahminde bulunmuş.

Civic kullananların hepsi kekodur demiş olsa bu duyarına saygı göstereceğim ancak arkadaş kekoların olmazsa olmaz arabalarından biridir diye tahminde bulunmuş.

Kanka her semtin kekosu farklı oluyor. Etiler kekosu ile Bağcılar kekosu farklı iklim ve ekonomiye sahip oldukları için farklı otomobilleri kullanıyorlar.

Irkçılık genel olarak çeşitli insan ırkları arasındaki biyolojik farklılıkların kültürel veya bireysel meseleleri de tayin etmesi gerektiğine ve doğal sebeplerle bir ırkın (çoğunlukla kendi ırkının) diğerlerinden üstün olduğuna ve diğerlerine hükmetmeye hakkı olduğuna duyulan inanç veya bu değerleri kabul eden doktrindir. Ortaya çıkış nedenleri arasında çoğunlukla ekonomik nedenleri olması yanı sıra düşünsel nedenlere de dayanmaktadır.[2] -https://tr.wikipedia.org/wiki/Irk%C3%A7%C4%B1l%C4%B1k

Irkçılık genel olarak çeşitli insan ırkları arasındaki biyolojik farklılıkların kültürel veya bireysel meseleleri de tayin etmesi gerektiğine ve doğal sebeplerle bir ırkın (çoğunlukla kendi ırkının) diğerlerinden üstün olduğuna ve diğerlerine hükmetmeye hakkı olduğuna duyulan inanç veya bu değerleri kabul eden doktrindir. Ortaya çıkış nedenleri arasında çoğunlukla ekonomik nedenleri olması yanı sıra düşünsel nedenlere de dayanmaktadır.[2] -https://tr.wikipedia.org/wiki/Irk%C3%A7%C4%B1l%C4%B1k

Keko bir ırk mı? Zengin ve fakir kekoda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı