Kekoların kullandığı araba modelleri

Kekoların kullandığı araba modelleri diyerek ne arabaları ele ayağa düşürdüler. Kekodan kastınız anladığım kadarıyla sahip oldukları araçlarla lüzumsuz hal ve hareketler sergileyerek gösteriş yapma eğilimi olan ilgi budalası yaşam formları. Aynı fikirdeyim, fakat bu noktada otomobillerin suçu olmadığını düşünüyorum. Sırf bu yüzden özellikle BMW'nin E36, E30 gibi ikonik kasa modellerine karşı anlamsız bir kin ve öfke birikmiş durumda :D

Uzun lafın kısası, :D keko kekodur, imkan verin aynı işlemleri Bentley'e de Rolls Royce'a da uygularlar. Bu hayat anlayışı ile alakalıdır. Bir otomobil düşkünü olarak biraz önceki E30 M3 paylaşımını esefle kınıyorum :D
Bunun duyarına gerek yoktu ya. Araba duyarı gibi oldu. Arabalara karşı ekstra kin beslenmesinin sebebi de bu araçlar bu kekoların genel kullanım alanında olduğu için takla atmayanına denk gelmek imkansız gibi. İmaj olarak kötü bir imajı var yapacak bir şey yok, mesela kekolar kullanmamasına rağmen mercedesden de nefret etmek mümkün. Ama genelde otoban kapatıp konvoy eşliğinde ilerledikleri için pek göremiyoruz, çok görsek ondan da nefret edilirdi

Daha dün bir Tofaş gördüm. Adamın arabasının...'tü kalkmış. Spoiler eklemiş. Kahverengi simli boya sürmüş. Görseniz arabayı miğdeniz bulanır arabanın içine etmiş.

Eskiden güzel olabilir. İkonik bir araba olabilir ama geçen kocaman spoilerlısını gördüm. Araba disko gibiydi.
download.jpg
6130b777039835537b1fdd3b9014c7d8.jpg

Şekil A da göründüğü gibi ikisini bir tutmayalım demek istiyorum bende hocam. :)

Geri
Yukarı