Kelebek bıçak nereden alınır?

Önün de birisinin karnını kelebekli ile deştikleri zaman çürümüş duyarı kasarsın sende. Bu işler böyle başlar, böyle gider. Seni tanımama gerek yok, bıçağın delikanlılığı ve hobisi sallaması olmaz. Burası onun yeri değil, gidin okulun arka bahçesinde tinerinizi çekerken kasın bu cümleleri. Donanımlı eğitimli ve savaşmış adama bunlar sökmez hadi işine.

Başkası birisinin karnını kelebek ile deşmesiyle, konu sahibinin keskin olmayan kelebek sallamayı istemesiyle ne alakası var. Başkası karın deşiyor konu sahibi değil. Hem zaten amacı birini deşmek olsa keskin olanlardan alır geçer. Gelip de burada konu açmaz.

Kelebek bıçak istiyorum ancak bıçak yerine tarak olsun deseydim sorun kökten çözülür demek ki. "Keskin olmayan" nedir biliyor musun tam olarak? Keskin olmayan şeyi alıp neden keskinleştireyim maymun mu sanıyorsunuz milleti. "Bıçak" olması gereken kısma delik koyuyorlar sırf keskinleştirilmesin diye içini rahatlatacaksa. Hani diğer türün de tehlikeli olduğunu sanıyorsan çekerim bıçağı sorarım karşımdakine kaşınan yerin var mıdır diye. Gerçekten çok çok sorunlu ve farklı bir kafa.
Buradaki tek sıkıntı kelebekli istemen. Senin CS:GO'da alamadığın skinlerin orjinali var bende. Şam çeliği komando bıçağım bile var. Av veya yüzme bıçağı istesen onlar bir amaca hizmet ediyor ama kelebekli it kopuğun oyuncağıdır canım benim sen burada naval okuma hadi burada boş mevzular açmayın.

Buradaki tek sıkıntı kelebekli istemen. Senin CS:GO'da alamadığın skinlerin orijinali var bende. Şam çeliği komando bıçağım bile var. Av veya yüzme bıçağı istesen onlar bir amaca hizmet ediyor ama kelebekli it kopuğun oyuncağıdır canım benim sen burada naval okuma hadi burada boş mevzular açmayın.

Hocam komando bıçağı sallanabiliyor mu? Adam komandı bıçağını ne yapsın? Ne kadar boş yaptınız ya.

Başkası birisinin karnını kelebek ile deşmesiyle, konu sahibinin keskin olmayan kelebek sallamayı istemesiyle ne alakası var. Başkası karın deşiyor konu sahibi değil. Hem zaten amacı birini deşmek olsa keskin olanlardan alır geçer. Gelip de burada konu açmaz.
Kuru sıkı ile başlar her şey. Mesele zaten bu çocuğun ne olup olmayacağı değildir. Kelebek bıçak kanunen suçtur, saplayıcı ve genellikle tinercilerin kullandığı ekipmanların forumda tartışılmasına ve özendirilmesine izin veremeyiz.
Hocam komando bıçağı sallanabiliyor mu? Adam komandı bıçağını ne yapsın? Ne kadar boş yaptınız ya.
Meseleyi anlama kapasiten yok, bıçak sallanacak bir şey değildir. Komando bıçağı amacına hizmet eder, kelebekliyi it kopuk kullanır, oyuncağını oynar. Sizin ergen kafanız almıyor yapacak bir şey yok. Her türlü kesici, delici, öldürücü aletler ve benzer oyuncaklara karşı tavrımız nettir konuşulmamalıdır.

Buradaki tek sıkıntı kelebekli istemen. Senin CS:GO'da alamadığın skinlerin orjinali var bende. Şam çeliği komando bıçağım bile var. Av veya yüzme bıçağı istesen onlar bir amaca hizmet ediyor ama kelebekli it kopuğun oyuncağıdır canım benim sen burada naval okuma hadi burada boş mevzular açmayın.
Güzel kardeşim istediğim şeyi isterim ben. Öğrenme eğrisi yüksek ve göze hoş duruyor. Senin gördüğün tanıdığın insanlar ne bilmiyorum sallayıp artislik için mi istiyorum? Senin gibi ilgiye muhtaç mıyım ben? Biri taşla birisini öldürdü diye başka herkese nehirde taş sektirmesini yasaklayamazsın.

Güzel kardeşim istediğim şeyi isterim ben. Öğrenme eğrisi yüksek ve göze hoş duruyor. Senin gördüğün tanıdığın insanlar ne bilmiyorum sallayıp artislik için mi istiyorum? Senin gibi ilgiye muhtaç mıyım ben? Biri taşla birisini öldürdü diye başka herkese nehirde taş sektirmesini yasaklayamazsın.
Sen neyi anlatıyorsun, ben burada teknik mevzuların dışında hiçbir şeye yorum yapmıyorum. İlgi dediğin mevzu trajikomik, burada benim hiçbir gerçek hesabım kayıtlı değil neyin ilgisinden bahsediyorsun. Ergenlere biraz akıl veriyorum sadece, moderatörlerede tepkimi gösteriyorum. Hadi işine, hadi.

Sen neyi anlatıyorsun, ben burada teknik mevzuların dışında hiçbir şeye yorum yapmıyorum. İlgi dediğin mevzu trajikomik, burada benim hiçbir gerçek hesabım kayıtlı değil neyin ilgisinden bahsediyorsun. Ergenlere biraz akıl veriyorum sadece, moderatörlerede tepkimi gösteriyorum. Hadi işine, hadi.

Yetişkin resmi koymuşsun gelmiş burada atar yapıyorsun Max 8 yaşındasın.

Ergenlere biraz akıl veriyorum sadece, moderatörlerede tepkimi gösteriyorum. Hadi işine, hadi.

Aman hocam kalsın, siz kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Belli ki fikirlerinizi doğru dürüst anlatamıyorsunuz.

Geri
Yukarı