Kelimeler Kifayetsiz!

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Gerçekten artık söylenecek bir şey kalmadı, ayıptır ayıp. Bu kadar Türk milletine ihanet olmaz!:yumruk:
Capture.PNG

20 Suriyeli'ye Seyyar Tezgah El Arabası Verildi - Urfa Haber - Urfahaber - Şanlıurfa - Urfa Haberleri
Suriyelilere Elektrikli Motosiklet Dağıtıldı - Urfa Haber - Urfahaber - Şanlıurfa - Urfa Haberleri

Dayıya üzüldüm ama Urfa'ya gram üzülmedim. Her millet hak ettiği gibi yönetilir. Gidin bakın son seçimde ezici çoğunlukla neye vermiş oyunu. Kimse Polyanacılık oynamasın, bu insanlar artık mülteci değil azınlık. Bu daha iyi günlerimiz.
Urfa gerçekten pis bir yer. Tecrübeyle sabit.
Sakın gitmesin kimse, paranıza yazık...

Ülke olarak bu beleşçi asalaklara tahammülümüz kalmadı artık. Ne güzel şeymiş Suriyeli bir Arap olup Türkiye'ye kaçmak, ekmek elden su gölden!

Bunları böylesine yücelten, yaşatan ve bizi süründüren sisteme hiç değinmiyorum bile!
Çok sürmez ama, ok yaydan bir çıkarsa vay haline o asalakların.

Bir mülteciye kendi öz vatandaşından daha fazla değer veren bir ülkede yaşıyoruz. Nedeni neymiş; açlarmış, evleri yokmuş. Bunu diyenlere sadece gülerim. Günde onların dilendikleri parayı o alın teriyle simit satan dayı kazanamıyordur. Diyecek bir şey yok. Akıl lazım biraz yönetenlere.

Öyle bir şımardılar ki bunlar, anlatamam. Youtube'de gezinirken, Suriyeli 3 serseri, türk kızlarımızı tavlama videosu çekmiş. Yazıklar olsun...:yumruk::kızgın:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı