Kemal Kılıçdaroğlu'ndan partisine: Siz gerçekten benimle birlikte misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen aday olma ya. Aday eğer Mansur çıkmazsa havada karada erken seçime koşar.

Altılı Masa'dan adayın kim olduğu belli değil ama Kılıçdaroğlu doğru aday isimlerinden biridir.
Gençler, şimdiki gibi sınırsız yetkiye sahip bir başkan seçmeyeceksiniz. Eski şekliyle devlet bürokrasisinde tepe ismi seçeceksiniz sadece. Ülke siyasetinde belirleyicilik Meclis'e geçecek.
Demokrasi için vazgeçilmez kuvvetler ayrılığı tesis edilecek.
Cumhurbaşkanı'nı şimdikinin yerine, aynı sorumsuzluk ve hesapsızlık anlayışı ile seçmeyeceksiniz.
Kılıçdaroğlu aday olur ve kazanırsa orada misyonunu tamamlayıp siyasetin normalleşmesi ile emekli olur.
Siz CHP'ye yeni bir lider arayışı içindeyseniz KK CB olsun ve yerine dinamik biri parti lideri olsun.

Bu Sosyal ne hale gelmiş @Recep Baltaş?
Burası sosyal medya mı, forum mu?
Tartışma tabii ki olur ama 5 ve 18 numaralı mesajlar yakışmış mı bu kadar gencin dolduğu, bilgi açlığı çektiği yere. Zihin zehirlemekten başka nedir bu mesajlar?
Sanırım moderasyona da girmişler. Çünkü uyarmamıza rağmen yalan yanlış afişleri ısrarla tutuyorlar.
Bu bölüme gündemi, gerçekleri takip edebilen moderatörler görevlendirmenizi öneririm.

18 nolu mesaj benim yazdığım, ne olmuş anlamadım🤔. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu kolay lokma olarak görüyor seçimde o yüzden aday olmamalı, hem sağ kesimin hem sol kesimin oyunu alabilecek yırtıcı bir aday lazım.

Troll medya Mansur Yavaşı falan yıpratmadı hatta aksine Mansur Yavaş siyasi bütün polemiklerden uzak durdu ki kendiside bunu böyle olması gerektiğini savunuyordu çık masaya tepin harici çok siyasal polemiği yok işini hakkıyla yapan biri. Asıl yıpratılam Ekrem İmamoğlu oldu, yeri geldi İstanbulun bir yerlerine yandaşlar tarafından çöp döküldü, birde aynı o yandaşlar tarafından "Belediye burda çöp toplamıyor" adlı başlıklar düzenlendi. Tabi bunlarda yetmedi standart İstanbulda hemen hemen her gün olan metrobüs, otobüs bozulmaları ki bunlar AKP döneminde alınmış araçlar ve bu kadar büyük bir filoda olması gayet normal olan bu durum sanki Ekrem İmamoğlu bozmuş gibi lanse edildi Yandaş Medya üzerinde. İmamoğlu bir şey yapmıyor yeaaavvv diyenler İBB meclisini bir kere izlemiş mi? AKP'li meclis üyelerinin her şeye hayır oyu çıkardığı, süreci uzatma namına her şeyi yaptığını görecektirler keza problemli olan bir çok ilçe AKP elinde bu daha da trajikomik.

Ha Kılıçdaroğlu kesinlikle aday olmayacak, aday olursa bavul toplayın.
Hocam zaten yıprattı demiyorum karalamaya çalışıyor dedim. En büyük örneği Melih Gökçek herhalde.

18 nolu mesaj benim yazdığım, ne olmuş anlamadım🤔. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu kolay lokma olarak görüyor seçimde o yüzden aday olmamalı, hem sağ kesimin hem sol kesimin oyunu alabilecek yırtıcı bir aday lazım.
18 nolu mesaj dediğim şu an 17. sıraya gelmiş. Aradan bir mesaj silinmiş. Sizinki değil yani...

Şimdi o mesajımdaki "18"i "17" olarak güncelledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı