Elektronik Kemove K68 Kablosuz Mekanik Klavye 1291 TL

Hocam merhaba ben Valorant oynuyorum bu klavye alınır mı? Gecikmesi kullanımı vs nasıl iyi midir?

Rekabetçi oyunlar için bırakın bunları, firmaların pazarladıkları pahalı ürünler bile basit kablolu mekanik klavyenin önüne geçemez. Bazı modeller istisna tabii ki böyle yazdım diye eleştiren olacaktır ama çok sağlam kaliteli model almanız lazım gecikme olayı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba ben Valorant oynuyorum bu klavye alınır mı? Gecikmesi kullanımı vs nasıl iyi midir?
Online rekabetçi oyunlarda kullanıyorum. COD, BF, CS:GO gibi. Bir fark hissetmedim. 2.4Ghz bandında aşırı bir gecikme yoktur. Online'da olan latency test denedim, ne kadar sağlıklı bilmiyorum ancak 15-12ms çıkıyor. Kablolu da kablosuz da daha düşük bir gecikme elde edemedim.

Merhabalar. Geçenlerde bu klavyeyi aldım ama Bluetooth modda da 2.4 GHz modunda da hiçbir şekilde çalışmıyor. Tam şarj ettim, aparatı yaptım, program kurdum, sürücü denedim. 4-5 farklı cihaz denedim. Tam olarak doldurup denedim, kablosuz veya Bluetooth bağlantısına geçince ışıklar yanıyor ama sıfır tepki. Kılavuzda FN+G gibi birkaç kısayol vardı, defalarca onları da denedim ama klavye kablosuz şekilde çalışmadı. Benzer durum yaşayan, önerisi olan var mıdır?
Amazondan aldığınızı düşünerek iade veya değişim talebinde bulunun. Hemen yardımcı olacaklardır. Aldığım ilk günden beri tak çalıştır yaptım ve sorunsuz çalıştı. Kusurlu ürün olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı