Elektronik Ziyoulang K68 Mekanik Kablosuz Klavye 555₺

İsabetli bir karar olmuş. İptal etmeniz mantıklı. O klavyeniz varken bunu almak pek mantıklı değil. Sarftech T60 ile arasında pek kalite farkı yok...

Almayı düşünme sebebim kablosuz olmasıydı. Laptop kullandığım için kablolu biraz sıkıntılı oluyor. 2. El kaliteli %60 klavye düşürmeye çalışıyorum. Elimde T60 yok, almak istediğim klavyelerden biriydi sadece.

2-3 aydır kullanıyorum, iş görür bir klavye, pilleri biraz çabuk bitiyor, kendi wifi alıcısı ve bluetooth ile kullanılabiliyor. Tuşlar silinecek gibi değil. Switchlerin sesi hoş sayılır. Basma hissi fena değil. Yukarıdaki arkadaşlar ışıklandırmaya takmış ama iyi ki eklememişler, ışık olsaydı duracell aaa lar 1 hafta gitmezdi. Rampage ve başında game olan markaların red switch mekanik klavyelerinin daha gösterişsiz ve kablosuz hali diyebilirim.

AliExpress yurtiçi gönderimlerinden daha hızlı getiriyor yer yer. Gayet de hızlı satıcı hızlı kargoların yeter.

Benimki kargoya verildi, bakalım kaç günde gelecek.
Hocam ürün size geldi mi? Bende bu ürünü almak istiyorum da yazılımla ilgileniyorum kablosuz iş görür gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı