Kendi farkımı nasıl yaratabilirim?

O kendi kendine olan bir şey. Şahsen ben sosyal medyada yeni çıkan saçma sapan hareketleri yaparak bir ortamda dikkat çekmeye çalışmıyorum. Ergen eğlendirmek için çıkarılan saçma sapan yeni şarkıları dinlemiyorum. 2-3 tane ünlü oynuyor diye saçma sapan oyunları oynamıyorum, herkesin sanki her gün film çekiyormuş gibi güle güle anlattığı saçma filmleri izlemiyorum. İnsanların bir şeyler öğrenmek için gittiği yerde her gün saçlarımı dağıtıp zayıf gözükmeye çalışıp kırık sesle konuşup kız tavlamaya çalışmıyorum. Varsa yakınımda gezen kişilere fiziksel, psikolojik ve sözlü kışkırtma ve zorbalık yaparak havalı olduğumu sanmıyorum. Kısacası sırf popüler kültür ve yeni nesil yüzünden ivmelenen her şeyden tamamen uzağım son derece durgunum, düzgünüm, efendiyim. Ve en önemlisi bunları hiçbir zaman bilerek veya o aptallar gibi havalı gözükmek için yapmadım yapım gereği böyleyim, hep böyleydim. Hiçbiri bana asla çekici gelmiyor.

O kendi kendine olan bir şey. Şahsen ben sosyal medyada yeni çıkan saçma sapan hareketleri yaparak bir ortamda dikkat çekmeye çalışmıyorum. Ergen eğlendirmek için çıkarılan saçma sapan yeni şarkıları dinlemiyorum. 2-3 tane ünlü oynuyor diye saçma sapan oyunları oynamıyorum, herkesin sanki her gün film çekiyormuş gibi güle güle anlattığı saçma filmleri izlemiyorum. İnsanların bir şeyler öğrenmek için gittiği yerde her gün saçlarımı dağıtıp zayıf gözükmeye çalışıp kırık sesle konuşup kız tavlamaya çalışmıyorum. Varsa yakınımda gezen kişilere fiziksel, psikolojik ve sözlü kışkırtma ve zorbalık yaparak havalı olduğumu sanmıyorum. Kısacası sırf popüler kültür ve yeni nesil yüzünden ivmelenen her şeyden tamamen uzağım son derece durgunum, düzgünüm, efendeyim. Ve en önemlisi bunları hiçbir zaman bilerek veya o aptallar gibi havalı gözükmek için yapmadım yapım gereği böyleyim, hep böyleydim. Hiçbiri bana asla çekici gelmiyor.

Hocam mesajınız gerçekten beni çok etkiledi. Size karşı bir içim de saygı oluştu. Fikirleriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım. İyi ki varsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı