Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Dalga geçmiyorum, sadece üslubun çok yanlış. Elimde olan bir şey olsa neden bu kadar yüksek yazayım? Hayır senin gibi birçok arkadaş söyledi bunu, hepsine nedenini açıkladım, düzgün bir şekilde sordukları için. İnsan nasıl bir cevap bekliyorsa o şekilde sormalı bence. Teşekkürler.
Hocam ayıp olmayacaksa ve görebiliyorsanız oyunu kaç kişini aldığını söyler misiniz? 😅

@yigidyum Hocam Steam'den istek attım. İsmim: Pigasor.
Hoccam Key atarsanız memun olurum DC Lord Kurtu#4327 .
Arkadaşlar keyler bozuk olduğu için Steam'den yenilerini talep ettim. Geldiği anda göndereceğim keyleri :)
Hocam ayıp olmayacaksa ve görebiliyorsanız oyunu kaç kişini aldığını söyler misiniz? 😅
Dostum böyle şeyler söylenmez, ama sağ olun, sizin de desteklerinizle beklediğimin çok ötesine geçtik. Yeniden hepinize sonsuz teşekkürler!

Bu arada 10 TL civarı olur sanmıştım şu anlık almayı düşünmüyordum ancak 1 TL olduğunu görünce direkt aldım :D bence herkes alabilir. 2 saat CS oynayıp düşen itemleri satsalar alırlar oyunu.

Bu arada 10 TL civarı olur sanmıştım şu anlık almayı düşünmüyordum ancak 1 TL olduğunu görünce direkt aldım :D bence herkes alabilir. 2 saat CS oynayıp düşen itemleri satsalar alırlar oyunu.
Clutch Kasası satmıştım, "ışıklı mışıklı" silah yerine destek vermek daha iyi. 😍

Clutch Kasası satmıştım, "ışıklı mışıklı" silah yerine destek vermek daha iyi. 😍
Bu arada dediğim gibi, oyun kenarda dursun. Güncellemelerle çok daha iyi olacak emin olun. Çok teşekkür ediyorum ikinize de :)

Yeni konular

Geri
Yukarı