Oyunum nasıl olmuş?

Milyonlarca abonesi olan oyun kanalları bile indiriyor zaten site dosya koyarken tarama yapıyor virüs varsa dosyada banlanıyorsunuz veya oyununuz yayınlanmıyor. Bir de virüs bulaştıracak olsam daha kapsamlı işe yarar bir tool veya oyun yapıp bulaştırırım sayı tahmin oyunundan değil.

Niye güvenemediniz ki?
Tamam tamam güvendim size şimdi indiriyorum.

Sanırsam dalga geçtiniz az önce. İndiriyorsanız gerçekten teşekkür ederim.
Hayır gayet ciddiydim de sanırım siz benimle alay ettiniz.
1693340364829.png

Bu ne anlama geliyor hocam bilerek mi yaptınız?

Hayır gayet ciddiydim de sanırım siz benimle alay ettiniz.
Eki Görüntüle 1923150
Bu ne anlama geliyor hocam bilerek mi yaptınız?
Hocam gerçekten bilerek değil sizin şansınıza olmuş 🤣🤣. Alay etmedim önce güvenmediniz sonra bir şey dedim sonra he he indiriyorum deyip geçiştirdiğinizi zannettim. Çok teşekkürler indirdiğiniz için :)

Sanırsam sadece forumdan değil normal farklı insanlarda indirmiş. 16 kişi görmüş forumda 10 indirme var ve 40 görüntüleme var garip biraz.

Bir de gizli sekme üzerinden indiriliyor mu diye test etmek için 2-3 kere indirmiştim acaba onları da saydı mı? ama en az 5 kişi yine çok iyi çok mutluyum ya.

Hocam gerçekten bilerek değil sizin şansınıza olmuş 🤣🤣. Alay etmedim önce güvenmediniz sonra bir şey dedim sonra he he indiriyorum deyip geçiştirdiğinizi zannettim. Çok teşekkürler indirdiğiniz için :)

Sanırsam sadece forumdan değil normal farklı insanlarda indirmiş. 16 kişi görmüş forumda 10 indirme var ve 40 görüntüleme var garip biraz.
Sen sırf kendini kandırmak için farklı tarayıcılarla bakıp indirmemişsen öyledir. Haha şaka bir yana hayalinize saygı duyuyorum umarım iyi yerlere gelirsiniz.

Sen sırf kendini kandırmak için farklı tarayıcılarla bakıp indirmemişsen öyledir. Haha şaka bir yana hayalinize saygı duyuyorum umarım iyi yerlere gelirsiniz.
Teşekkür ederim yok hocam kendimi kandırmam öyle bir şey yapmadım. Sadece test amaçlı 1-2 kez maximum 3 kez olabilir gizli sekme üzerinden indirmiştim program düzgün çalışıyordu indirdiğimde. Bunları sayacağını düşünmemiştim zaten ilk tecrübem ilk eklediğim oyun. Çok teşekkürler yine.

Birisi bot mu basıyor ?

1693340714325.png

36 indirme ne ya? İnanmıyorum bence biri bir şeyler yapıyor ya da itch.io da birilerinin önüne oyunum çıktı.

Hocam exe dosyalarını defender yayımcı olmadığı için virüs olarak algılıyor. RVC GUİ bile arkada cmd aracılığı ile çalışır python altyapısıyla yapıldı birde itch.io steam kadar güvenebileceğiniz bir site. Kaspersky, Eset antivirüs gibi programlara taratabilirsiniz. Virüstotal linkini koyuyorum (Hepsi false-positive zaten bilinmedik antivirüs programları):

Hocam ya adımız kötüye çıktı forumda. Yayımcı olmadığı için defender virüs olarak algılıyor niye güvenemediniz ki?

Eki Görüntüle 1923151

Hocam bunlar gerçek mi? 10 kişi mi indirdi benim oyunumu ? Çok mutluyum çok teşekkür ederim yazılım mühendisi olmayı planlıyorum ilerde bu baya bir motive etti beni.

Motive olman beni mutlu etti şimdi sana sunacağım öneriler şunlar:

1: Try - except bloğu eklemen gerekiyor. Harf girdiğimizde CMD ValueError veriyor.

2: Yeniden başla butonu yerine bir sayaç ekleyebilir sayaç = 0 olduğu zaman otomatik olarak yeniden başlatabilir ve Hatalı Bitirdiğiniz Turlar : 1 gibi bir label ekleyebilirsin.

3: Pyinstaller üzerinden windowed mode öğrenmen gerekiyor. Çok çok basit bir. "--windowed" yazman yeterlidir.

4: Yeşil renk biraz kötü görünüyor.

5: Oyunu tam ekran yerine pencere.geometry("Değer x Değer") şeklinde yapman daha iyi olacaktır.

6: Haklısın programın false positive yemiş. Bunun genel sebebi Pyinstaller ile tek dosya olarak paketlemendir. Klasör olarak oluşturursan false positive hataları düşecektir diye düşünüyorum.

7: Bu yolda sana önerebileceğim bir hoca var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1693340788207.png

38 Kişi technopat üzerinden ziyaret etmiş. Bir yanlış yok.

Motive olman beni mutlu etti şimdi sana sunacağım öneriler şunlar:

1: Try - except bloğu eklemen gerekiyor. Harf girdiğimizde CMD ValueError veriyor.

2: Yeniden başla butonu yerine bir sayaç ekleyebilir ve sayaç = 0 olduğu zaman otomatik olarak yeniden başlatabilir ve Hatalı Bitirdiğiniz Turlar : 1 gibi bir seçenek ekleyebilirsin.

3: Pyinstaller üzerinden windowed mode öğrenmen gerekiyor. Çok çok basit bir.

4: Yeşil renk biraz kötü görünüyor.

5: Oyunu tam ekran yerine pencere.geometry("Değer x Değer") şeklinde yapman daha iyi olacaktır.

6: Haklısın programın false positive yemiş. Bunun genel sebebi Pyinstaller ile tek dosya olarak paketlemendir. Klasör olarak oluşturursan false positive hataları düşecektir diye düşünüyorum.

7: Bu yolda sana önerebileceğim bir hoca var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1. Yarın araştırıp öğreneceğim.
2.. Kullanıcı düşünsün bence hocam zamana dayalı biraz sıkabilir adamı ama yararlarını söylerseniz yapabilirim
3. Yarın araştırıp öğreneceğim.
4. Bir tasarımcının önerileri vardı o renk kodlarını kullandım sizce başka nasıl renk yapabilirim?
5. ("1920x1080") yapmıştım😆
6. Dosya olarak paketleme nasıl oluyor hocam biraz daha açar mısınız?

1693341304122.png

Hocam bu istatistikler ne ya? Çok mutluyum nasıl 47 kişi indirdi bu hata filan mı? 44 kişi görüntülemiş 47 kişi indirmiş çok garip. İtch.io sayfasında görüp indiren bazı kişilerde var heralde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı