Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

@Anil JK dostum üniversite işleriyle ilgilenmekten oyuna zaman ayıramadığım için, maalesef satışlar düştü. Fakat sizlerin de sayesinde oldukça tatmin edici satışlara ulaştım. Çok teşekkür ederim herkese yeniden :)

@Gordrhain @quarest @Hidro Dinamik çekiliş biteli aylar oldu ne yazık ki :(

Hocam birkaç arkadaş katılıyorum yazınca bende hiç dikkat etmedim tarihe kusura bakmayın :D

@obsidyen23 Dostum selam. Videonu izledim ve çok gururlandım çok mutlu oldum açıkçası. Bu arada tüm samimiyetle söylüyorum Youtube'a çok yakışmışsın ve önünün açık olacağını düşünüyorum. Senin de hayallerini gerçeklemekte yolum açık olsun. Bir abone daha kazandın :) Değindiğin sıkıntılar da çok güzeldi, olumlu eleştiriler için teşekkür ederim. Göz atacağım yeniden.

Ayrıca kimse dikkat etmemişti onu fark ettim, sen de çok sonradan fark etmişsin. 2. kamera modunda mouse ile etrafına bakabilirsiniz arkadaşlar :D

Son düzenleme:
@obsidyen23 Dostum selam. Videonu izledim ve çok gururlandım çok mutlu oldum açıkçası. Bu arada tüm samimiyetle söylüyorum Youtube'a çok yakışmışsın ve önünün açık olacağını düşünüyorum. Senin de hayallerini gerçeklemekte yolum açık olsun. Bir abone daha kazandın :) Değindiğin sıkıntılar da çok güzeldi, olumlu eleştiriler için teşekkür ederim. Göz atacağım yeniden.

Ayrıca kimse dikkat etmemişti onu fark ettim, sen de çok sonradan fark etmişsin. 2. kamera modunda mouse ile etrafına bakabilirsiniz arkadaşlar :D
Güzel yorumlarınız için ben de teşekkür ederim hocam. Normalde çektim mi tüm seri olarak çekiyorum oyunları ama sizinkini öyle yapmadım, millet alsın oynasın diye. Ufak 1-2 rötuşla türünün en iyileri arasına girebilecek pürüzsüzlükte bence.

Başarılar ve bol kazançlar.

Geri
Yukarı