Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

1619509400621.png

1619509439276.png

Başarılarının devamını dilerim. Oyuna kart gelsin de 1 lira da olsa çıksın en azından :D

Hocam kart için son paramı harcamıştım sizin oyununuzu alırdım. Umarım yakın zamanda oynarım.

Oyunu aldım hocam, izin verirseniz bende bir çekilişini yapmak istiyorum.
Tabi ki olur dostum :)
Siz kendinizi kendinize ispatlamışsınız işin sonunda şöyle bir geriye yaslanıp yaptığınız oyunun farklı kişiler tarafından oynanıp beğenildiğini gördüğünüzde o yorgun uykusuz geçen günlerinizin yerini bir anda huzur alacak. Oyunu ben de alacağım. Sizin paradan çok motivasyona ihtiyacınız olur diye düşünyor ve tebrik ediyorum. Daha iyilerini yapacağınızdan şüphem yok.
Gerçekten tam olarak böyle. Kendimi bu zamana kadar oldukça zorladım, ve bir tatili hak ettim diye düşünüyorum. Bu kadar büyük destek geleceğini tahmin etmezken böyle bir şey olması beni o kadar motive etti ki... Çok teşekkür ederim!
Annemler izin vermiyor ya alcaktım aslında ama...
Birkaç arkadaş hediye ediyordu, istersen çekilişe de yazabilirim dostum seni :(
Merhaba Yiğit;
Sana bir şey danışmak istiyorum bu unity de dil ayarlarını tüm sahnelere uygulamak için bir ayar yapmışsınız daha önceden ben de kendi oyunuma baya bir uğraştım ama yapamadım aslında yaptım ama sonra baya bir karıştırdım bu konuda ufak bir yardımınıza ihtiyacım var.
Bu technopat yeni üye oldum o yüzden buradan yazabildim sade farklı bir yer farsa ordan cevaplarmısınız rica etsem
yigitoztoprak#4492 Discord'dan eklersen yardımcı olayım dostum.
@yigidyum hocam oyun Steam tarafından analiz ediliyor. Bu süreç ne zaman biter?
Hiç bilmiyorum. Çok uzun süreceğini sanmam.

Bu arada arkadaşlar yeni uyandım, birçok dostum oyunumu almış, alacağını söylemiş. Hepinizi gördüm ve çok teşekkür ediyorum hepinize teker teker. Sağ olun :)
2,87 GB istiyor Steam, ama yükleme aşamasında 937 MB diyor. Tam anlayamadım. :D
Stabil çalışması için oyunun olduğundan fazla alan istiyor. Zaten bir disk tam dolu olursa okuma yazma değerleri ciddi şekilde düşer eğer çok kaliteli bir disk değilse.
Aslında oyun 2,87 GB fakat ZIP dosyası şeklinde yüklediğim için indirirken boyut düşüyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı