Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Dostlar yeniden merhaba. Çekiliş sonuçlarını açıklıyorum şimdi. Key'ler şu an elimde mevcut, kazananların bu mesajı alıntılayarak "Key'i istiyorum" yazması yeterlidir. İlk gelen mesajdan sonra Steam adresimi bırakacağım. Kazananlar kendini oldukça şanslı hissedebilir, 135 kişi içerisinden seçildiniz :)

Kazanan talihliler:
  1. @Punishercan
  2. @wertyq
  3. @ACExACE
  4. @gLassef
  5. @Firevs
  6. @Pc_Sever
  7. @KaysRekt
  8. @Engin.Erkurt
  9. @Pigasor
  10. @FallenS
  11. @bados123
  12. @Álvaro Morte
  13. @ThatsWicked
  14. @Xallt
  15. @iflookscouldkill
  16. @knkyay
  17. @Turgineer
  18. @AGjesurzz
  19. @300974
  20. @Akali Ablanız
Yedek Talihliler:
  1. @Vavien.
  2. @Gabe Newell
  3. @SondanBaştan68
  4. @orcunozden17
  5. @Haldroweners

Bu mesajla cevabı da vereyim, evet gelecek. Hatta, can toplama, kalkan alma gibi özellikler üzerinde çalışıyorum. Büyük bir güncelleme yolda ;)

Steam sayfasında yazıyor dostum.
Key'i istiyorum.

Arkadaş kodum:1071607631
Adım TURANBİRLİĞİ hocam.
Arkadaş ekleyemiyorum hocam siz eklerseniz sevinirim.

Hocam eğer ekleyemiyorsanız başka bir arkadaşa hediye olarak verebilirsiniz.

Hocam oyun güzel. Demo da ki buglar yok demo da oynadığım yerlerin geçilmiş görünmesine hem şaşırdım hem sevindim (Save sistemi güzel). Girip yarım saat 1 saat kafa dağıtmalık bir oyun olmuş elinize sağlık yolunuz açık olsun.

Aldım biraz oynadım elinize sağlık. Çoğu çıkan ''Türk'' yapımı gibi milli duyguları sömürmeyip kendi alanında güzel bir oyun çıkartıp uygun bir fiyata koymuşsunuz. İki husus olmamış bana göre. Kamera açısı değiştirilemiyor buda oyunda boşuna debelenip durmamıza neden oluyor. Bu tarz oyunlara pek aşina olmadığım için belki türe özel bir şeydir diye çok üstüne durmuyorum. İkinci olarak müzik seçimleri pek hoş olmamış. Şahsen biraz daha sakin ve enstrüman odaklı parçalar tercih etmenizi isterdim. Sonuçta rahat ve sakin bir oyun olmasının yanında çalan parçalar biraz daha heyecan içerikli müzikler olmuş. İlk bir kaç bölümde ise sesler yoktu sanırım onu da ekleyeyim. Oynayalı bir kaç gün oldu aklımda kalanlar bunlar. Elinize sağlık tekrardan.

Aldım biraz oynadım elinize sağlık. Çoğu çıkan ''Türk'' yapımı gibi milli duyguları sömürmeyip kendi alanında güzel bir oyun çıkartıp uygun bir fiyata koymuşsunuz. İki husus olmamış bana göre. Kamera açısı değiştirilemiyor buda oyunda boşuna debelenip durmamıza neden oluyor. Bu tarz oyunlara pek aşina olmadığım için belki türe özel bir şeydir diye çok üstüne durmuyorum. İkinci olarak müzik seçimleri pek hoş olmamış. Şahsen biraz daha sakin ve enstrüman odaklı parçalar tercih etmenizi isterdim. Sonuçta rahat ve sakin bir oyun olmasının yanında çalan parçalar biraz daha heyecan içerikli müzikler olmuş. İlk bir kaç bölümde ise sesler yoktu sanırım onu da ekleyeyim. Oynayalı bir kaç gün oldu aklımda kalanlar bunlar. Elinize sağlık tekrardan.
Dostum "C" tuşu ile kamerayı değiştirebilirsin. Müzik konusu da, ne yazık ki telif hakkı olmayan müzikler kullanmak zorundayım. Tahmin edileceği gibi pek kaliteli olmuyor bu müziklerde. Umarım ileride fazla bir imkanım olursa müzik satın alabilirim :) Çok teşekkürler!
Oyun 2 lira bile değil istemeye utanır insan, kaç kişi key talep etmiş. Bu kadarda avantacı olmaya gerek yok:)
Yani, karta para yatıramayan, ailesi izin vermeyen arkadaşlar var. Biraz da onlar içindi bu çekiliş :)

Geri
Yukarı