Kendi sitesinden alınan Minecraft Premium ile neler yapılabilir?

• Konuyu başlatan OYun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 878
Arkadaşlar kendi sitesinden aldığım bir Premium'um var. Onunla neler yapabilirim?

1- Çoklu oyuncuya bağlanabilir.
2- Hunger Games gibi modları oynayabilir.
3- Kendi skinini yaratabilir.
4- Twitch. TV bağlantısı kurarak anlık yayın açabilir.
5- Güncellemeleri anında indirebilir.
6- Minecraft marketplace'a bağlanabilir.
7- Sana özel adın ve görünüşe sahip olabilirsin.

Biliyorum onun haricinde neler yapabilirim? Hypixel falan giriyorum, technic falan modlu modlar oluyor. O nedir bilen var mı?

Modları internetten indirip kurabilirsin ama bu Premium olup olmasını etkilemez ben uğraşmak istemiyorum diyorsan marketplacesine girip belli miktar parayla alabilirsin.

Biliyorum onun haricinde neler yapabilirim? Hypixel falan giriyorum, Technic falan modlu modlar oluyor. O nedir bilen var mı?
Hypixel, Minecraft sunucusudur. Hypixel, Simon Collins-Laflamme ve Philippe Touchette tarafından 13 Nisan 2013 tarihinde yayımlandı. Şuanlık Hypixel Studios adı altında yönetilmektedir. Minecraft'ın sadece Java sürümünü desteklemekte olan sunucu, önceden Mincecraft PE sürümünüde destekliyordu. Vikipedi

Biliyorum onun haricinde neler yapabilirim? Hypixel falan giriyorum, Technic falan modlu oluyor. O nedir bilen var mı?
Bir Mod Launcher'ı. Ona giriş yapmak için Premium gerekli ve sende de Premium var. Çoğu modlar Technic Launcher ve ATLauncher'a geliyor. Bu uygulamalardan indirdiğin modlarla kolayca çok oyunculu da oynayabiliyorsun, sıkıntı yaratma ihtimali çok az oluyor. Uyumsuzluk problemlerinden vs. kurtuluyorsun.

1- Çoklu oyuncuya bağlanabilir.
2- Hunger Games gibi modları oynayabilir.
3- Kendi skinini yaratabilir.
4- Twitch. TV bağlantısı kurarak anlık yayın açabilir.
5- Güncellemeleri anında indirebilir.
6- Minecraft marketplace'a bağlanabilir.
7- Sana özel adın ve görünüşe sahip olabilirsin.
Bütün bunları yaparken Bursaspor'a destek olabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı