Kendi tarayıcım olan ButterFly'ın beta sürümü yayınlandı!

@404631 görsel eklemeyi diyorsanız mesaj kısmın sol altında "Görsel yükle" butonu var oradan yükleyebilirsin. Ana sayfanın ekran görüntüsünü alıp atabilir misin?

Hocam öyle bir şekilde demişsinizki sanki sizi zorluyor gibi demişsiniz.
Öyleki yanlış anlaşılıyor.
Adam bana mantıklı bir neden sunabilsin diye söylüyorum. Bir program yapılmadan önceki temel aşamalardan biridir. Bu programı yaptım peki ne için aşaması. Siz anlamadığınızdan zorunuza gitmesi normal.

Tarayıcı ile ilgili biraz tanıtım yapar mısınız? Arayüzü nasıldır? Bizlere ne gibi özellikler sağlıyor? En ama en önemlisi ise güvenilir midir? Henüz betada olduğunu belirtmişsiniz onda sorun yok ama tarayıcınızı bunca Web kullanıcısının olduğu bir platformda tanıtır ve bu tanıtımı düzenli olarak güncellerseniz sizin için verimli bir tanıtım olacaktır.

Adam bana mantıklı bir neden sunabilsin diye söylüyorum. Bir program yapılmadan önceki temel aşamalardan biridir. Bu programı yaptım peki ne için aşaması. Siz anlamadığınızdan zorunuza gitmesi normal.

Yahu onu bende biliyorum elbette. Ben sadece biraz "agresif" demişsin diye yanlış anlamışlığı söylüyorum sen "zoruna gidiyor" diyorsun. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok.

Öncelikle daha önce açtığım bu konuya bakabilirsiniz.

İndir: ButterFly Setup
Şu an betanın ilk sürümü.
VirusTotal: VirusTotal

Ben begendim, daha cok gelistirip lisans işini vb. halledersen ve dunya capında duyurulursa paraya para demezsin bu arada.

Geri
Yukarı