Kendi virüsümü yaptım sizce nasıl olmuş?

@Şimşir Mekcin Ağa buna çoğu kişi düşmez. Bir de zararsız. Ben metin belgesini aynı klasör içinde kopyalaya kopyalaya toplamda 5 TB'lık dosya haline getirdim. WinRAR içinde sıkıştırınca boyutu 50 MB'ta düştü. Yazı dosyalarının sıkıştırma oranı kat kat fazla oluyor. Onu da tekrar WinRAR'da Setup haline getirip çıkartma yerini Windows içerisinde gizli bir klasöre konumlandırdım. Kısacası Setup'a çift tıklayınca belirtilen yere dosyaları çıkarıyor. LoL oynarken hile diyenler olunca kanka ekle beni özelden hileyi vereyim diyorum. Dosyayı Drive ekledim, isteyenlere linkini veriyorum. Sazan gibi indirip Setup'a çift tıklayanların C diski, kurmayı iptal edene kadar dolmaya başlıyor. Tabii link verirken kurması biraz uzun sürüyor, LoL dosyalarını tarıyor falan diyorum hemen iptal etmesin diye. Sonra LoL Chat'inde bir sürü bildirim geliyor hepsinde aynı soru benim C diski doldu hata veriyor ne yapmam lazım diye. Böyle böyle oyunda canımı sıkan büyük bir kitleyi trolledim. Birçok mahalle bilgisayarcısıda galiba sayemde para kazandılar. :)

Geri
Yukarı