Kendi Windows'umu yapmak

Kendi Windowsunuzu yapamazsınız Windows lisanslı bir işletim sistemidir üzerinde değişiklik yapabilmeniz için izin almalısınız, anca k bu dediğinizi ücretsiz olarak dağıtılan Linux'larla yapabilirsiniz bu sizin için sorunsuz ve daha kolay bir deneyim olur.

Linux üzerinde böyle bir şey yapabilirsiniz. İngilizcenizin bir İngilizden bile daha iyi olması gerekiyor. XP'nin kaynak kodlarını çıkardılar diye biliyorum. 41 Gb gibi bir dosya boyutu var. Onu istediğiniz gibi değiştirin, güzel efektler koyun ve biz onu sizden satın alalım. Exe programlarını emülatörsüz açabiliyorsa ve Windows kadar çeşitliyse bu forumda çok kişi seve seve satın alır, kurar. İyi forumlar.

@Eymen12f bir Linux dağıtımı yapmak için kodlama bilmeye gerek yok. Sadece Linux komutlarını bilmese yeter ama ben özgün projeler de yaparım diyorsa yazılım dili şart.

Yazılım öğren, linuxa geç.
Linux dagitimi icin herhangi bir dil bilmeye gerek yok. Eger kastin Linux icinde yazilim ise bana gore biraz yetersiz. Windows gercekten kotu fakat arada oyun oynadigim icin begeniyorum ayrica asiri guzel IDLE programlari var gercekten islerimi cok kolaylastiriyor.
Yazılım öğren, linuxa geç.
Hangi sehirde yasiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı