Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

2 GB RAM ve GT730 ile oynayabilir miyim?
Hocam bir de erken erişim yapın erken erişim de ücretsiz olsun bence.

Steam'e çıktığı zaman satın alacağım. Elinize, emeğinize sağlık.
Teşekkürler dostum! Etiketlerim seni de
2 GB RAM ve GT730 ile oynayabilir miyim?
Hocam bir de erken erişim yapın erken erişim de ücretsiz olsun bence.
Düşük ayarlarda oynayabilirsin belki, ama pek zevkli olmayabilir Erken erişim değil de yine demo tarzı bir şey düşünebilirim dostum.
Hocam mesajınızı görmedim kaç gündür mesaj bekliyorum kendi kendime Teşekkürler deniyorum şimdi.

Hocam bir sıkıntı var. Kayda aldım. Linkten videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca, tuşlar tersine dönüyor. Yani top ters haraket ediyor.

Grafikler çok tatlı gözüküyor. Tebrik ededim
Beğenmene çok sevindim dostum Aynı kaliteyi, hatta daha fazlasını fiziklerde de yakalamaya çalışıyorum. Umarım oyun bittiğinde herkesi tatmin edecek. Çok teşekkürler!

Oyun gayet güzel olmuş bence ama baştaki Rounded başlığını daha geliştirebilirsiniz göze daha hoş gelebilir.

Ellerinize sağlık çok güzel gözüküyor Balance3D PC'yi anımsattı eskiden ne oynardım.
Çok teşekkürler! Oynanışı da biraz benziyor aslında
Oyun gayet güzel olmuş bence ama baştaki Rounded başlığını daha geliştirebilirsiniz göze daha hoş gelebilir.
Oyunun ana renklerini mor olarak seçmiştim. Başlangıçtaki top da o renklerde. O yüzden bu şekilde bir şey denemiştim. Nasıl bir şey yapsam daha hoş durabilir dostum var mı aklında bir şeyler

Gayet sade ve şık olmuş eğer 1-2 liralık bir oyun olursa kesinlikle deniyeceğim.

Gayet sade ve şık olmuş eğer 1-2 liralık bir oyun olursa kesinlikle deniyeceğim.
Evet 1-2 liralık olacak dostum Beğenmene çok sevindim. Günden güne daha da geliştirmeye çalışıyorum Çok teşekkürler!

Ne zaman tamamen çıkacak? Alıp oynamak istiyorum. İlk Steam harcamamı bu oyuna yapacağım. Hocam bahar gibi çıkar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…