Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Evet hocam low da grafikler.
Yüksek ayarlarda oynayıp çevreyi detaylıca görebilmeni çok isterdim dostum, neyse sağlık olsun diyelim :(
5 TL olur bence. Tabi emeğinin karşılığı 200 TL 😊
Yani piyasaya bakınca 5 TL çok gibi geliyor bana. Ama emeğimin maddi olarak karşılığı nedir bilemem :) Teşekkür ederim bu güzel düşüncen için.

Yani piyasaya bakınca 5 TL çok gibi geliyor bana. Ama emeğimin maddi olarak karşılığı nedir bilemem :) Teşekkür ederim bu güzel düşüncen için.
Bana kalsa 10 tl altina bile inmeyin derim sadece türkiye yi hedeflemeyin, yada regional price koyun türkiye yi sabitleyin 5 liraya kalan her yere de sabit fiyat 2 dolar koyun atıyorum. Adamlar için hic bir şey ama bunun toplanması senin için cok büyük kazanç olur. Sonuçta emek veriyorsunuz yardım almanız almamanız ortadaki emeği değiştirmiyor. Bu arada bir önceki mesajimda gömme yapmamıştım aslında :D cidden hoşuma giden kısımlarıydı, fakat sanki biraz daha sürtünme hissiyatı olsa fena olmaz gibi. Yani bi anda ters yöne basinca cidden patenaj yapıyor. Başarılarının devamını da dilerim :)

Bana kalsa 10 tl altina bile inmeyin derim sadece türkiye yi hedeflemeyin, yada regional price koyun türkiye yi sabitleyin 5 liraya kalan her yere de sabit fiyat 2 dolar koyun atıyorum. Adamlar için hic bir şey ama bunun toplanması senin için cok büyük kazanç olur. Sonuçta emek veriyorsunuz yardım almanız almamanız ortadaki emeği değiştirmiyor. Bu arada bir önceki mesajimda gömme yapmamıştım aslında :D cidden hoşuma giden kısımlarıydı, fakat sanki biraz daha sürtünme hissiyatı olsa fena olmaz gibi. Yani bi anda ters yöne basinca cidden patenaj yapıyor. Başarılarının devamını da dilerim :)
Yok hayır gömme yapsan bile demek istemiştim, ki alakası yok çok da güzel övmüşsün dostum sağ ol. Fiyat olarak da Türkiye 2TL sabitlemeyi düşünüyordum. Yurt dışı için 2 dolar civarı. 5 liraya bile çok sağlam oyunlar varken. 10 lira bandında yapmam sonumu getirir bence. Şöyle düşünmek lazım dostum, 10 liran olsaydı bu oyuna verir miydin? Ya da 5 lira :)

Up! Umarım daha iyi yerlere gelirsin, steam e gelirse haber et alalım :D.
Teşekkürler! Adını bir kenara not alıyorum ;)

Steam'e 2₺'ye koy. Zaten TR fiyatlandırması 2₺ olacak. Avrupa'da 1€ olsa 9₺. Esas parayı Avrupa'dan kazanacaksın. Başarımları harf şeklinde yap profil süslemek isteyenler alır.
Başarımlar fikri çok güzel gerçekten. Steam başarımları oyuna entegre edebilirsem yapacağım. Fakat nasıl yapayım? İlk başarı A harfi ikinci başarı B harfi şeklinde mi?
Hocam oyun çıkınca bir çekiliş yaparsınız :D .
Bir çekiliş var aklımda ama, yanında oyunun çekilişini de yaparım artık. Aklımdaki çekilişin oyunu almaya teşvik edeceğini düşünüyorum :)

Yok hayır gömme yapsan bile demek istemiştim, ki alakası yok çok da güzel övmüşsün dostum sağ ol. Fiyat olarak da Türkiye 2TL sabitlemeyi düşünüyordum. 5 liraya bile çok sağlam oyunlar varken. 10 lira bandında yapmam sonumu getirir bence. Şöyle düşünmek lazım dostum, 10 liran olsaydı bu oyuna verir miyddin? Ya da 5 lira :)
Daha önce örneğini verdiğim ballance oyununa sanırım bi 5 dolar gibi bir şey vermiştim, öyle saçma oyunlara öyle paralar verdim ki koleksiyon sanırım bende ki haha. Kaldı ki düzenlediğin fizik ile ön plana çıkmaya çalışıyorsun, bu tip oyunlar insanlarda tatmin ve huzur duygusunu yükseltir. Ana satış noktaları budur diye düşünüyorum.

Ne oyunlar var 5 liraya derken aynı zamanda ne anlamsız grafik yığınları da var 20 30 liraya kadar çıkabilen. Dersen ben 2 liraya da razıyım hem kendime isim yapmış olurum, o anlaşılabilir bi nokta.

Zaten yurt dışındayım ben dolar üzerinden alacağım sanırım başka seçeneğim olmuyor burada ki banka kartlarını TL üzerinden harcamaya çalıştığında reddettiği için. Fark eden bir şey yok gerçi, sonuna kadar destek!

Başarımlar fikri çok güzel gerçekten. Steam başarımları oyuna entegre edebilirsem yapacağım. Fakat nasıl yapayım? İlk başarı A harfi ikinci başarı B harfi şeklinde mi?
Evet aynen öyle, ama alan kişi kart için alırsa oyununun tamamını oynamak istemeyebilir. Bu noktada gurur yapıp o kadar emek verdim tamamını oynasınlar deresen hata olur. Senin bu oyundan kazandığın parayla bir sonraki oyunu finanse etmen lazım.

Hentai Girl serisini incele, mantık olarak.

Geri
Yukarı