Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Olur dostum. Sana birkaç kez yazmıştım Discord üzerinden ama ulaşamadım. Ulaşabilseydim başka menü müzikleri ve zor mod için müzikler isteyecektim.
Tamamdır dostum, ihtiyacım olursa Discord üzerinden iletişime geçerim

Size tavsiyem adresi bir yere kaydedin. Kaldırmam gerekiyor.

Arduino, elektrik-elektronik ve direksiyon setleri ve ev yapımı direksiyon seti konularını sorabilirsiniz.
Kaydettim. Ardunio'yu araştırıyordum bir aralar. Belki bir şeyler denemeye başlayabilirim ileride.

Hocam bunu tek başına yapmanız beni çok etkiledi. Hocam böyle devam. Yakında 2021'in en iyi oyunu olacak çıktığı zaman. Hocam Sony özel oyunu olacaksınız resmen. Açılışta şöyle yazacak:

Sonra sizi bir anda Microsoft alacak. Şöyle yazacak:

Bir anda bu adamlar alacak:

En sonunda ise alacak kişi:

Kendi şirketiniz olacak. GTA'yı ikiye katlayacaksınız.

Bu mesaj yüzüme bir gülümseme kondurdu Hayali bile güzel açıkçası. Ama sonunda o at kafalı resmim değil de başka bir şey çıksa daha iyi olabilirmiş

Beğenmene ve bu güzel yorumuna çok sevindim. Çok teşekkürler!

Oyun geliştirmek zaman isteyen bir şey acele etmenize gerek yok arkanızda yayıncı stüdyo sıkıştırmıyor nasıl olsa. Yapabileceğiniz şeyin en iyisini yapmaya çalışın. Gerekirse bu yıllarda alabilir. Ama önemli olan özgün olmaktan çok işi iyi yapmaktır. Bkz. Stardew Valley oyunu tek başına Eric Barone tarafından geliştirilmiş bir Harvest Moon kopyasıdır. Ama onu günümüz koşullarına uyarlayıp üzerine tatlı yenilikler ekleyince tutmuş bir yapım haline gelmiş. (5 yılda geliştirilmiş bir oyundur kendisi)

Kısacası zaman sıkıntınız yoksa sonuna kadar kullanın. Oyunu geliştirmekten bıkma noktasına gelmeniz lazım. Sonra tekrardan asılmanız gerekiyor. Tabi ki her güzel şey, oldukça emek ister.

Yolunuz açık olsun, fiyat politikanızda doğru.

Elimden geldiğince yavaş ve düşünerek yapıyorum. Çok doğru, bu tarz işler aceleye gelmiyor hiç. Fiyat politikası olarak da, Amerika-Avrupa fiyatı olarak 0,50-0,99 Dolar-Euro arası düşünüyorum. Bu nasıl sizce?

Teşekkürler!

Yani adamlarda 1 dolar çok para değil. Alan olur diye düşünüyorum. Hem 100 kişi satın alsa Steam yayınlama ücretini çıkarmış olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…