Kendim gibi geçmişi temiz bir kız bulamıyorum

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
20 yaşındayım henüz bu yaşa kadar bir sevgilim, flörtüm, hatta kız kankam bile olmadı. Hatta ve hatta WhatsApp sohbetlerime kız bile girmedi. Ha yetersiz birisi olduğumu düşünmüyorum elim yüzüm düzgün 1.88 boyum var senelerdir fitness yapıyorum lise biteli 3 sene oldu mesleğim de elimde fakat karşı cinsler ile hiç ilgilenmedim hatta insanları sadece dizilerde, filmlerde sevgili olur sanardım. Sonra anladım ki bu hayatın bir parçası ve sanırım en azından bir sevgilim olması gerekiyor ama hiç benim gibi bir kıza rastlamadım yani bu ilişki işlerinden pek anlamam ama ben böyleyken partnerim olacak kızın geçmişinde farkli farklı erkekler olması olmayan biri üzerinden yaptığım düşünceyle bile beni rahatsız ediyor. Bir kıza tavsiye amaçlı bu konuyu açtığımda dünya üzerinde tek masum kalan erko sen olabilirsin kendin gibi olan kızı birak erkek bile bulamazsin dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle kızlar var, ailene söylesen sana köyden eli erkek eline değmemiş birini elbet bulurlar fakat sen beğenmeyebilirsin.

Dediğin gibi 1.88 olup, 3 yıldır da spor yapan birinin DM'leri ya da Whatsapp geçmişinde bir kız olmaması biraz hikaye gibi.

Kendini çok da eksik hissetme, vakti gelince karşına çıkarsa denersin, olursa olur.

Dediğin gibi 1.88 olup, 3 yıldır da spor yapan birinin DM'leri ya da Whatsapp geçmişinde bir kız olmaması biraz hikaye gibi.
Açıkçası bu yaşıma kadar asosyal birisiydim ve hala öyleyim kendimi herhangi bir ortamda öne çıkarma gereksinimi duymadım.

Kızlarla konuşmaya çalış zaman içinde açılırsın zaten.
Ne tür ortamlarda kız çevresi edinebilirim? Dediğim gibi bu konularda tecrübem yok şu dönem günlerim sadece spor salonu, ev olarak geçiyor mesleğim de serbest meslek.

Açıkçası bu yaşıma kadar asosyal birisiydim ve hala öyleyim kendimi herhangi bir ortamda öne çıkarma gereksinimi duymadım.

Ne tür ortamlarda kız çevresi edinebilirim? Dediğim gibi bu konularda tecrübem yok şu dönem günlerim sadece spor salonu, ev olarak geçiyor mesleğim de serbest meslek.
En basitinden konserler. Kızlara karşı özgüvensizliğin olsa dahi belli etme edersen işin zor xd.

Kızlar onu güldüren eğlendiren erkeklerle zaman geçirmeyi severler bu da tecrübesizlerin pek beceremeyeceği bir şey. Temiz olduğunu anlarlarsa seni arzulamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı