Kendime nasıl amaç koyabilirim?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 haftadır para biriktiriyorum ama öylesine biriktiriyorum bir amacım yok. Kendime nasıl amaç koyabilirim?
FIFA oynuyorum klavyeden kendime acaba oyun konsolu mu alsam diye düşünüyorum ama emin değilim. Konsoldan oynamak daha mı iyidir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 haftadır para biriktiriyorum ama öylesine biriktiriyorum bir amacım yok. Kendime nasıl amaç koyabilirim?
FIFA oynuyorum klavyeden kendime acaba oyun konsolu mu alsam diye düşünüyorum ama emin değilim. Konsoldan oynamak daha mı iyidir yardımcı olur musunuz?
Edit: Oyun konsolu yazıyormuş ben sadece konsolu görmüşüm
Konsoldediğin PS, XBox ise bir şey fark etmez ama gamepadi kast ediyorsan bence alınır. Titreşimli ise ayrı bi' güzel oluyor
Edit: Oyun konsolu yazıyormuş ben sadece konsolu görmüşüm

Son düzenleme:

Neye ihtiyacın vardı neyin olsa mutlu olurdun? Düşün sabret ve onu al. Gamepad ile daha zevkli olur alabilirsin.

Sorduğun şey çok saçma hiç yoktan evin yok araban yok bazıları diyecek yahu bu yaşta onu mu düşüneyim gereksiz yere para harcamak yerine biriktirip ihtiyaç durumunda kullanmak daha mantıklı yani mesela üniversiteye şehir dışına falan gidersin harçlık olur babanı arayıp utanarak ya baba bana biraz para gönderebilir misin demek var konuştuğunda baba benim param var demek var bir sürü şey sayabilirsin yani her şey parayla paradan çok ihtiyacın olan tek şey sağlık olabilir sanırım.

Ben de öylesine biriktiriyorum, para bir yere kadar biriktikten sonra aklıma bir şey geldiği zaman alıyorum. Amacın para biriktirirken değil harcamaya yönelik olsun.

Geri
Yukarı