Kendime ne hediye düşünmeliyim?

• Ekipmanlarınız nasıl? Eğer iyi değilse güzel bir mouse/klavye/kulaklık olabilir.
  • Yürüyüş yapıyorsanız ve saat kullanmayı seviyorsanız Mi Band 5 alabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda 8 GB RAM var sanırım, RAM eklemesi yapabilirsiniz.
  • SSD'niz yoksa SSD alabilirsiniz bilgisayarınıza.
  • Steam cüzdan kodu olabilir.
  • Nakit de alabilirsiniz.

Arkadaşlar bugün benim doğum günüm. Abim 2 gündür bana ne hediye istediğimi sordu. Bazı durumlardan dolayı kutlama yapamayacağız. O yüzden ilk defa kendim seçeceğim. Fakat ne istediğimi bilmiyorum. Oyunlara çok meraklıyım. Yani oyunla ilgili bir şey düşünüyorum. CS:GO, Valorant falan oynuyorum. Ya da hikayeli oyunlar. Sizce ne istemeliyim?
Doğum günün kutlu olsun. Kulaklık isteyebilirsin.

Doğum günün kutlu olsun öncelikle. Valorant Ejder Vandal al bence. CS:GO skini alma sonra değerleri düşüyor satmaya çalışınca zararlı çıkabilirisiniz. Onun dışında git bi tane kasa al 20 TL ye Steamden CS:GO kasası 20 tl yede anahtar al aç 2 Milyarlık skin düşürürsün belki. Veya bıçak, eldiven hooop sana kutlama parası düşer.

• Ekipmanlarınız nasıl? Eğer iyi değilse güzel bir mouse/klavye/kulaklık olabilir.
  • Steam cüzdan kodu olabilir.
  • Nakit de alabilirsiniz.
Mi Band 5 pişmanlıktır.

Bilgisayar zaten abimin. Korona dan dolayı geldi buraya. İstanbul'da yaşıyor. Zaten gittiğinde bilgisayar onda kalıcak. Böyle bir şey düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı