Kendimi çok mutsuz hissediyorum

Merhaba, bunu buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama sizden bir tavsiye bekliyorum. Kendimi eskisi kadar mutlu hissetmiyorum. Sanki her şeyden bıkmış gibiyim hayattan hiç zevk alamıyorum ve arada eski zamanlarımı düşünüyorum ve 'vay be ne kadar mutluymuşum, hayattan ne kadar zevk alıyormuşum' diyorum. Çok bunalmış bir haldeyim ve bir çözümünü de bulamıyorum. Bu halimi aileme yansıtıp onları üzmek istemiyorum ve sizden bir tavsiye bekliyorum.
Ben eski zamanlarda da o kadar mutlu olduğumu düşünmüyorum. Hep böyleyim. Bana da tavsiye lazım. Her ne kadar çözülemeyeceğini düşünsem de.

Keşke diğerleri gibi gençliğimi yaşayabilsem. Maalesef robot gibi yaşamak zorundayım.

Merhaba, bunu buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama sizden bir tavsiye bekliyorum. Kendimi eskisi kadar mutlu hissetmiyorum. Sanki her şeyden bıkmış gibiyim hayattan hiç zevk alamıyorum ve arada eski zamanlarımı düşünüyorum ve 'vay be ne kadar mutluymuşum, hayattan ne kadar zevk alıyormuşum' diyorum. Çok bunalmış bir haldeyim ve bir çözümünü de bulamıyorum. Bu halimi aileme yansıtıp onları üzmek istemiyorum ve sizden bir tavsiye bekliyorum.
Umarım üzüntüden zevk almaya başlamazsın, ruhunu bitirir.
Geçmişe özlemin varsa gelecek için daha çok çabala, geleceğini geçmişin gibi yap.
Hareket, duygudan önce gelir. Mutluymuş gibi davran, mutlu müzikler vs. dinle. Duygularının da onun peşinden geldiğini fark edeceksin. Duygular nasıl davranışları etkileyebilirse davranışlar da duyguları etkiler.

Şuan hiçbir şeyden zevk alamıyorum ve sanki boşa yaşıyormuşum gibi geliyor mesela yakında bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama hiç keyfim yok.Heves desen aynısı çok kötü hissediyorum sadece.
Aynı durumdayım her şey çok anlamsız geliyor param olsa herşeyi alsam o zamanda bir amacım kalmayacak..

Şimdi nasılsın?

Yeni konular

Geri
Yukarı