Kendimi çok mutsuz hissediyorum

Öncelikle evde durma ve yalnız kalma. Birilerinin yanına git yada bir yerlere git. Rutini böyle düzenleyince kendine yemek hazırla, az ve sık ye, bir şeyler atıştır. Sonra düşün, daha yapıcı olursun.

Başınız sağ olsun öncelikle. 90'lardan müzik dinleyebilirsin. Saçma ritim ve seslerinden dolayı mutlaka yüzün gülecektir. Film diyecektim ama bir arkadaş bahsetmiş.

Allah rahmet eylesin. Sizi çok baymayayım diye konu açmadım bununla alakalı. Ben de yoruldum, bıktım. Şu an babamdayım ve sırf çok yalnızım diye gittim ama çok da değişen bir şey olmadı. Kafayı yemiş durumdayım. Geçen Cuma günü mü, Perşembe günü mü ne, sınıf hocası resmen psikolojimi bozdu. Güya bazı arkadaşlarım (nasıl öğrendilerse) beni derste oyun oynadığım iddiasıyla hocaya şikayet etmişler. Nerden biliyorlar onu bilmiyorum. Hocaya içimi döktüğümü hissetmiyordum. Çünkü ondan nefret ediyordum. Ders bittikten sonra benimle konuştu işte, sonra konuşma bitince iyice kafayı yedim. Anneme de tartışma yaratmayalım diye söylemedim. Şu an o hocaya o kadar kızgınım ki. Hoca beni önceden hem bana takmıştı hem de benim psikolojimi bozarak burama kadar getirmişti.

Geri
Yukarı