Kendimi çok mutsuz hissediyorum

Bilmiyorum,kendim çok yorgun bitik hissediyorum sadece ve eski zamanlarımı özlüyorum.
Hayatınızı hep aynı düzende yaşıyorsanız, dününüz bugün ile aynı ise monotonluk sizi yorabilir. Farklı şeyler yapmayı denemeniz lazım. Hiç yapmadığınız şeyleri yapın yada o hafta en azından yeni biriyle tanışın. Alışılagelmişin dışına çıkarsanız mutlu olabilirsiniz.

İnsan eskileri özlüyor değil mi üstadım ?
Bende isterdim şimdi CJ ile yargı dağıtayım, görevden göreve koşayım. San Andreas'tan çıkıp Metin 2 de ayı safrası düşürmeye çalışıp kaplan plakayı +7'ye denemek isterdim. Eskinin başka bir atmosferi vardı. Ya da biz küçük olduğumuz için bize muhteşem bir dünya gibi geliyordu. Büyüyünce işler değişti tabii.
Ben yeni nesilin öyle bir atmosferi yaşayabileceğini sanmıyorum. Sanırım biz sonduk.
Ben yanlış anlamış olabilirim demek istediğini yazdım öyle ama :D.

Onun haricinde pandemide eve tıkıldıysanız bir süre sonra sinir bozucu olmaya başlıyor. Hayatınızın akışı değişiyor sonuçta.
Evet eskiler güzeldi ama pandemiden öncede böyleydim baya uzun süredir, anlatacak kimsem yok ailemi üzmek istemiyorum.
Arkadaşınız, kız arkadaşınız var mı?
Çok samimi olmasakta arkadaşım var,kız arkadaşım yok.

Hayatınızı hep aynı düzende yaşıyorsanız, dününüz bugün ile aynı ise monotonluk sizi yorabilir. Farklı şeyler yapmayı denemeniz lazım. Hiç yapmadığınız şeyleri yapın yada o hafta en azından yeni biriyle tanışın. Alışılagelmişin dışına çıkarsanız mutlu olabilirsiniz.
Deneyeceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı