Kendimi çok mutsuz hissediyorum

Hocam hayvanları vakit geçirmeyi denediniz mi? Bence asosyal birinin sosyal olma yolunda atabileceği güzel adımlardan biri.(her ne kadar bende işe yaramamış olsa da)
Denedim bir ara küçük bir köpeğim vardı onunla konuşuyordum. Sonra bizimkiler köpeğin her yanına gittikçe beni takip etmeye başlayınca bıraktım.
Bunları yazdıkça aklıma profil fotoğrafımda ismini yazdığım geldi.

Denedim bir ara küçük bir köpeğim vardı onunla konuşuyordum. Sonra bizimkiler köpeğin her yanına gittikçe beni takip etmeye başlayınca bıraktım.
Bunları yazdıkça aklıma profil fotoğrafımda ismini yazdığım geldi.

Hocam o zaman size son bir şey söyleyebilirim onun dışında artık bende öneriler tükendi, yapılabilecek her şeyi yazdım size yararlı veya yararsızdır orası size kalmış. Diyeceğim şey bu hayatta kimseyi umursamayın, (böyle dedim diye yanlış anlamayın) el ne der korkusu olmasın içinizde, utangaç olmayın, huzurevlerini ziyaret edin(virüs biterse) yeni hikayeler dinleyin ve kafanıza notlar alın ve bunları uygulayın.

Hocam o zaman size son bir şey söyleyebilirim onun dışında artık bende öneriler tükendi, yapılabilecek her şeyi yazdım size yararlı veya yararsızdır orası size kalmış. Diyeceğim şey bu hayatta kimseyi umursamayın, (böyle dedim diye yanlış anlamayın) el ne der korkusu olmasın içinizde, utangaç olmayın, huzurevlerini ziyaret edin(virüs biterse) yeni hikayeler dinleyin ve kafanıza notlar alın ve bunları uygulayın.
İnsanlar sanırım uğraşılacak en son şey. Çünkü kişiden kişiye çok şey değişiyor. Ben PC'ye bağlı kalsam iyi olacak herhalde.

Sadece sen böyle değilsin, emin ol buradaki kimse de senin sorununu çözemez. Buradaki herkes mutsuz oluyor, üzülüyor ancak konu açmanın hiçbir şeyi çözmeyeceğini biliyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bütün sosyal mood.

Merhaba, bunu buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama sizden bir tavsiye bekliyorum. Kendimi eskisi kadar mutlu hissetmiyorum. Sanki her şeyden bıkmış gibiyim hayattan hiç zevk alamıyorum ve arada eski zamanlarımı düşünüyorum ve 'vay be ne kadar mutluymuşum, hayattan ne kadar zevk alıyormuşum' diyorum. Çok bunalmış bir haldeyim ve bir çözümünü de bulamıyorum. Bu halimi aileme yansıtıp onları üzmek istemiyorum ve sizden bir tavsiye bekliyorum.
Aynı durumu bende yaşıyorum, zaten toplumsal ve ekonomik sebepler yüzünden kendimde güzel bir gelecekte göremiyorum, her şeyden bıkmış ve yorulmuş haldeyim, her şey sanki üstüme üstüme geliyor. Ömrümüz, gençliğimiz saçma sapan şeyleri kafaya takarak geçti, gençliğimizi doğru dürüst yaşayamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı