Kendimi geliştirmeye başlayacağım

Senin gibi başarmayı çok isterdim, 1 yıldır çabalayıp duruyorum ama her şey daha kötüye gitti.
Hedeflerimi gittikçe küçülttüm şimdi tek hedefim normal bir insan olmak. Şikayet etmiyorum buna şükür eli kolu bacağı olmayan insanlar var. Ya da hiç imkanı olmayan.

Senin gibi başarmayı çok isterdim, 1 yıldır çabalayıp duruyorum ama her şey daha kötüye gitti.
Hedeflerimi gittikçe küçülttüm şimdi tek hedefim normal bir insan olmak. Şikayet etmiyorum buna şükür eli kolu bacağı olmayan insanlar var. Ya da hiç imkanı olmayan.

Hocam inşallah hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz kendinize olan inancınızı kaybetmeyin.

Üniversitede anlarsınız çok da farkınız olmadığını.

Hayırlı akşamlar bu arada hemşehri çıktık memleketim olan Afyon'a buradan selam Afyon'da havalar nasıl? Hocam fikrinize saygı duyuyorum ama ben kendimi diğer insanlara karşı gerek düşüncelerim olsun gerek hareketlerim olsun farklı görüyorum.

Hayırlı akşamlar bu arada hemşehri çıktık memleketim olan afyona buradan selam Afyon'da havalar nasıl? Hocam fikrinize saygı duyuyorum ama ben kendimi diğer insanlara karşı gerek düşüncelerim olsun gerek hareketlerim olsun farklı görüyorum.
Selamlar. Gerçekten çok çok soğuk. Farklısınızdır da muhtemelen. Ama kimse kıymetini bilmediği için bir anlamı kalmıyor yoksa farklı hissetme hissini ben de yaşıyorum.

Selam. Gerçekten çok çok soğuk. Farklısınızdır da muhtemelen. Ama kimse kıymetini bilmediği için bir anlamı kalmıyor yoksa farklı hissetme hissini ben de yaşıyorum.

Sizde haklısınız hocam keşke bu durumu düzeltebilsek keşke. Sağlıcakla kalın görüşmek üzere.

Hayırlı akşamlar son durum güncellemesi: Yarından itibaren yazılılarımız başlıyor bir tık heyecanlıyım ve biraz da endişeliyim inşallah okulda birinci olurum bu arada bana dua edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Hayırlı akşamlar son durum güncellemesi: Arkadaşlar beklenen gün geldi çattı yazı yazmayalı bayağı olmuştu bunun nedeni ise kendime odaklanmam ve olayı emin bir şekilde size aktarmak istiyordum ve her şey kesinleşti artık en baştan olayı anlatmak istiyorum ikinci sınavları başlarken bazı haksızlıklar oldu gerek çok şaşırdığım olaylar oldu. Yaşadığım en üzüntülü olay edebiyat sınavıydı sınava hayvan gibi çalışmıştım ama sınav kağıdı önüme konulduğunda bize sınavda çıkacak denen konulardan %60 çıkmıştı geriye kalanları da genel kültürümle çözmüştüm o gün eve gidip direkt sinirden uyumuştum ertesi hafta notumu öğrendiğimde bayağı mutlu olmuştum çünkü 50-60 beklerken 84 gelmişti havalara uçtum başka bir olay ise sınav haftası herkes hasta olurken bana gıdım bir şey olmamıştı sınav haftası bitti sonraki hafta hasta oldum dört günde de hastalığı atlattım başka bir olay ise matematik sınavıydı matematik sınavı son gündü artık tek bir umudum vardı rakibim çoğu derste beni geçmişti matematik yazılısı olduğu gün o 80 alıp ben 100 almıştım ve işte o an kırılma noktası matematik yüzümü güldürmüştü ondan bayağı geriyken sonrasında paçayı kurtarmıştım ama sözlüler girildiğinde eşitlenmiştik sınavlar bitti tek bir şey kalmıştı oda ingilizcedeki uygulama sınavı. Sınav vakti geldiğinde arka sayfayı kolaylıkla yapmıştım ön sayfayı da cevaplarken %50 emindim. Üzülerek eve geldim sınavım kötü geçmişti biraz. Ertesi gün olduğunda bir baktım ki sınavdan 97 almışım tüm kapılar yüzüme kapandı derken teker teker geri açılıyordu. Şu an 0.3 ile rakibimi geçmiş bulunmaktayım ve okul birincisiyim. Ama sorsanız ki değdi mi cevabım hayır olur zihnim çok yoruldu kafama kaç kere ağrılar girdi rüyalarıma giriyordu artık. Kendimi biraz da olsa toparlamaya başladım kişisel olarak bazı şeyler yaşadım sınıfta çoğu arkadaşlarımla aram bozuldu aile baskısı oluyordu falan derken her şey bitti sonunda ve başardım. Biraz da kendimden bahsedeyim okulda şu an bir kızda hoşlanıyorum hatta teneffüslerde göz göze falan geliyoruz lakin kızın benden maddi durumu fazla yüksek bende bu konu hakkında ne yapacağımı bilmiyorum. 2 hafta tatilde e-ticareti öğrenmek istiyorum az da olsa biraz para kazanmak istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı