Kendimi geliştirmeye başlayacağım

Çok zor değiller aslında. Az biraz çalışan kişi 90 üstü alır. Ben sağlağım ve sağ elimden ameliyat oldum. Tabii bu yüzden çalışamadım yazılılara. Ama hiç umursamıyorum nedense.

İlk başta geçmiş olsun hocam. Kasmıyorum sadece rakibime hırslandım o kadar birinci olmak hoşuma gidiyor.

İlk başta geçmiş olsun hocam. Kasmıyorum sadece rakibime hırslandım o kadar birinci olmak hoşuma gidiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başarılar hocam.

İyi akşamlar size düşüncelerimi aktarmak istiyorum. Ben 10. Sınıfı birincilikle tamamlamış birisiyim o zamanlar 4-6 saat masanın başından kalkmadığımı bilirim ama şu an 1 saat anca oturabiliyorum masada. Disiplinimi kaybettim şimdi 11.sınıfım öncelerinde kızlar takıldığı sorularını bana sorarlardı ama şu an hiçbiri yanlarıma gelmiyor sınav notlarım 90 aşağısına inmezdi ama şu an daha kötü bir vaziyette ve artık kendime çekidüzen vermenin gerektiğini düşünüyorum yoksa birinciliğim elden gidecek okul sınavlarında beni geçen çok kişi var ve artık gücümün farkına varmam gerektiğini düşünüyorum 1.yazılıların çoğu bitti sayılır birinciliği benden alacak iki kişi var gibime geliyor ama onlara asla birinciliği yedirmeyeceğim ve bu çetin yolda karşılaştığım olayları bu başlık altında yayımlayacağım. Ve sizden gelen önerilere de açığım.
Kendini geliştirmek sadece sınavlardan yüksek not almak mı dostum?

Yeni konular

Geri
Yukarı