Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Enes Akyüz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Konya'da iyi bir meslek lisesinde bilişim bölümüne gidiyorum sadece lise hayatının bu bilgiler için yeterli olmayacağını söyledi forumdaki arkadaşlar. Veri tabanı veya ağ işletmenliği seçiceğim. Nasıl kendimi geliştirmeliyim ,nereden başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle teşekkür ederim cevaplarınız için. İngilizcem iyi çünkü orta okulda yabancı dil sınıfındaydım ve haftada 13 saat İngilizce görüyordum. Yani İngilizceyi temel olarak biliyorum. Yalnız o Microsoft kurslarını tam anlamadım bu konuda işime yarayacak programlar neler yazılım dilleri neler bundan bahsedecek olursanız sevinirim. Matematik konusunda ne yazık ki matematikte zayıfım LGS de düşük puan almamın tek sebebi ama ne yapıp ne edip hallediceğim.

Kursu mursu bosver, ders calisip iyi okula git. Simdiki sistemi bilmiyorum, bilisim ile ilgili meslek lisesi mezunlari bilgisayar ile ilintili bolumleri sectiklerinde ek puan aliyorlar mi? Eger cevap evetse otur kastir derslere, git guzel bir universiteye.

Universite okumayi dusunmuyorsan ve bu yuzden meslek lisesine gittiysen de staj yapacak bir firsat kovala, en iyi o sekilde ogrenirsin.

Geri
Yukarı