Kendimi sevemiyorum

Hahaha eski beni hatırlattı bu yazı 190 boyundayım 140 kiloydum berbattım yani meme göbek hepsi sarsıktı kilodan dolayı sonra bir güç doğdu içime böyle gitmez dedim başladım spora diyete 4 ayda 40 kilo verdim 90'lara da zamanla düştüm kas yapmaya başladım ben kiloluyken herkes beni dışlardı kilo verdikten sonra kanka oldu hepsi sadece bedenim değişmişti zihnim aynı utku'ydu saçlarım falan döküldü ön tarafım neredeyse kelim diyebilirim 23 yaşındayım ama bunu da kafaya takmadım kafayı hep 1 veya 3'e vuruyorum tarz oldu böylece vücut yapmaya başladım kendime hep öfkeliydim spora nasıl bu kadar güçsüzleştin diye kızardım bu öfke işe yaradı mı yaramadı mı bilmem ama bana çok güç kattı ağırlık olarak kalbini kırmak istemem ama bu tür laflara bel bağlama kendine sarıl sana kim seni asla bırakmam derse sadece anne babana ve kardeşine inan bu konu sekmez hep aynıdır ilişki konuna gelirsek uzak mesafe pek yürümez başta tatlıdır ama sonu iyi gitmez sanırım yaşında 18 falan gibi zamanla oturacak her şey yerine olgunlaşacaksın şimdi git ve spora başla diyet yap değişimini gör bahane uydurma kendine yok ben öyleyim böyleyim yapamam deme yapacak yolu bul.

Uzak ilişkiye inancımın olmamasının nedeni 2-3 defa denedim olmadı gerek duymadım sonra gerçek aşık olduğum zamanlar ise üniversitede evli gibi yaşadığım bir kız arkadaşım vardı aynı evde kalıyorduk evlilik simülasyondu bildiğin oradan da canımız çok yandı ilişki bitti gitti ama yıkılma yok usta tecrübe hepsi olgunlaşacaksın mantığını unutmayacaksın her şeyin bir yolu var su akar yolunu bulur misali hiçbir işte aceleci olma yani.

Vallahi kanka boyum 1.79 kilom 78 fitsin diyorlar tipime yakışıklı diyor herkes ama bende 2 senedir aynı kızla çıkıyorum ortamlarda falan takılmıyorum aynı hayatı yaşıyoruzdur bana da kız yazmıştı o yüzden fazla takmamak lazım özelliklerin iyi olunca hayatında çok iyi olmuyor yaşam tarzı kafa yapısı meselesi benim kafam daha geleneksel misal bar takılma içme pek benlik şeyler değil. Bende 9 ay uzaktan yürüttüm bu sevgilimle şu an çok mutluyuz.
Ben 1.90 ve sevgilim ile geçen gün ayrıldık sen haline şükret gene siz berabersiniz.

Boy vermiş bir arkadaş ona cevaben yazdım.

Mutlu olman önemli kardeşim ben öğrenciyim daha seneye iyi bir yerden avukatta olacağım çevremde var arabamda var şu an ayrılsam çok kız arkadaş yaparım yazıyorlar zaten ama bu mutlu edecek mi bu önemli. Herkesin mizacı farklı ben başarılı olmaktan güçlü olmaktan daha çok zevk alıyorum. İnsan gençken çok kafasına takıyor üzülüyor gereği yok.

Geri
Yukarı