Kendimi yalnız ve kötü hissediyorum

Öyle düşünmeyin, spor için spor salonuna gitmeniz gerekmez . En az 30 dk yürüyün, hiçbir şey düşünmeyin, inanın çok iyi gelecek. Rahat biriyseniz disarda kosabilirsiniz, sabahları ortalık sakinken koşabilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsanız alın çayınızı kahvenizi kitap okuyun . Güzel bir film izleyin . Hayal kurun , geleceğinizle ilgili , bunlar için çabalayın. Üzmeyin kendinizi.
Sporda o yönden bahsediyorsanız evet günde yaklaşık bir saat bisiklet sürüyorum. Biraz olsun hoşuma gidiyor , kafamı dağıtıyorum. Kitap konusuna gelince kitap okumayı severim ama son zamanlarda kendime göre kitaplar bulamıyorum. Siz önerebilir misiniz? Çok ağır, detaylı kitapları sevmem. Çocukça macera kitapları da sevmem. Ortası olursa çok güzel olur.

Kendi uzun ilişkim bitince benim kendime gelmem 1 yıl sürdü. (ilişki açısından).
İlişkiye de bitmez gözüyle asla bakmayın 10 yıllık sevgililler bile ayrılıyor.
Bitmez gözüyle bakmıyorum kesinlikle. Bahsettiğim durum size olmuş. Bu durumdan korkuyorum.

İnan bana yazdıklarının tek çaresi uzun ilişki yapmak.
Biraz size yanıt gibi olacak ama 😊Sakın ilişki yapmayın, siz hassas birisiniz, sizi reddetti diye şimdiden karalar başlamışsınız. Seneye sınav dönemi, kendinizi derse verin . Üniversite de düşünürsünüz böyle şeyleri, şimdi bosverin . Dil öğrenin , hello talk a giriş yapın. Boş sohbetlere takılı kalmayın, ordakilerle sohbet edin . Hem dil öğrenirsiniz hemde sohbet edersiniz.

Biraz size yanıt gibi olacak ama 😊sakın ilişki yapmayın, siz hassas birisiniz, sizi reddetti diye şimdiden karalar başlamışsınız. Seneye sınav dönemi, kendinizi derse verin. Üniversite de düşünürsünüz böyle şeyleri, şimdi boş verin. Dil öğrenin, hello talk a giriş yapın. Boş sohbetlere takılı kalmayın, oradakilerle sohbet edin. Hem dil öğrenirsiniz hem de sohbet edersiniz.

Sanırım konu sahibine diyorsunuz?

Biraz size yanıt gibi olacak ama 😊Sakın ilişki yapmayın, siz hassas birisiniz, sizi reddetti diye şimdiden karalar başlamışsınız. Seneye sınav dönemi, kendinizi derse verin . Üniversite de düşünürsünüz böyle şeyleri, şimdi bosverin . Dil öğrenin , hello talk a giriş yapın. Boş sohbetlere takılı kalmayın, ordakilerle sohbet edin . Hem dil öğrenirsiniz hemde sohbet edersiniz.
Gerçekten uzun ilişki istiyorum ama dediklerinizde her ikiniz de haklısınız. Dil konusuna gelince. İngilizcem bana göre iyi. B2 C1 seviyelerindeyim, online ders alıyorum. Seneye de Almanca'ya başlamayı düşünüyorum.

Sanırım konu sahibine diyorsunuz?
Evet konu sahibine ilişki yapmasin dedim , size yanıt gibi oldu tavsiyeyi veren siz olduğunuz için
Sporda o yönden bahsediyorsanız evet günde yaklaşık bir saat bisiklet sürüyorum. Biraz olsun hoşuma gidiyor , kafamı dağıtıyorum. Kitap konusuna gelince kitap okumayı severim ama son zamanlarda kendime göre kitaplar bulamıyorum. Siz önerebilir misiniz? Çok ağır, detaylı kitapları sevmem. Çocukça macera kitapları da sevmem. Ortası olursa çok güzel olur.

Bitmez gözüyle bakmıyorum kesinlikle. Bahsettiğim durum size olmuş. Bu durumdan korkuyorum.
Hello talk i boş amaçlar için kullanan çok kişi var , yani amacınız gerçekten dil öğrenmek olsun , yks ogrencisisiniz, boşa vakit harcamayın . Hem yabancı birileriyle tanışırsınız, örnek veriyorum Türkçe öğrenmek isteyen biri olursa eğer karşılıklı konuşursunuz

Geri
Yukarı