Kendine has grafikleri olup kötü gözükmeyen oyun önerisi

pcdizenköpke

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
nvidia geforce gt 730
İşlemci
i5-3470 2.90Ghz
Merhaba anlamayanlar için örnek olarak strandew walley pixel bir oyun olmasına rağmen sırıtmıyor.
2. bir örnek olarak Hades'i gösterebilirim. (Oynanış olarak değil grafik olarak oynanışı çok karmaşık geldi bana.)
Tatlı grafikleri var ve bilgisayarı yormuyor. Bu tarz oyun önerilerinizi bekliyorum
Not: Olay grafik değil, hikaye oynanış falan daha önemli ama ne kötü ne de bizim külüstürü yormayacak oyunlar.

nfsmw2, hikayesi yok ama grafikleri tam sizin sisteme göre. Güzel ve yormayan cinsten. Hikaye isterseniz de Nfsmw 2005 öneririm. Hikayesi vardır lakin nfsmw2'ye göre grafikleri daha sadedir. Kendisine özel sarı gündüz grafikleri vardır. Grafikleri beğenmezseniz de grafik modu yapabilirsiniz NFSMW2 kadar bilgisayarınızı yorar oda.

Kena bridge of spirits ve Borderlands serisine bakabilirsiniz.

nfsmw2, hikayesi yok ama grafikleri tam sizin sisteme göre. Güzel ve yormayan cinsten. Hikaye isterseniz de Nfsmw 2005 öneririm. Hikayesi vardır lakin nfsmw2'ye göre grafikleri daha sadedir. Kendisine özel sarı gündüz grafikleri vardır. Grafikleri beğenmezseniz de grafik modu yapabilirsiniz NFSMW2 kadar bilgisayarınızı yorar oda.
kanka araba oyunlarını pek sevmiyorum ve çoğu kişi 3d oyunlar yazmış söylediklerim sanırım 2 d 2d oyunlar daha sarıyor

Geri
Yukarı