Kendine Müzisyen Medium vs BBL-Hero sistem

@Lowell1 ne sorunları varmış? Vasat soğutma dışında bir sorun duymadım ben onun için de giriş seviye kart pek tercih etmemek gerekiyor belki 3 fanlı Gaming OC bir tık iş görür.

Coil whine ve tıkırtı sesi problemi var diyorlar.
Ne kadar doğru bilemiyorum.
Tıkırtı sesi problemi fan bloğu ile fanların arasına ufak bir şey koyunca düzeliyor diye biliyorum.
Şunun gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Lowell1 coil whine en üst modellerde de olabilir o şans işi tamamen. Tıkırtı üretim hatasıdır. Gigabyte'ın Gaming OC altındaki modelleri RTX 2000 ve GTX 16xx serisinde kötüydü. Sinerji Lunaspia neden düşünmedin oradaki ekran kartı hem daha güçlü bir model hem soğutma olarak da 3 fanlı Eagle bulunuyor.

@Lowell1 coil whine en üst modellerde de olabilir o şans işi tamamen. Gigabyte'ın Gaming OC altındaki modelleri RTX 2000 ve GTX 16xx serisinde kötüydü. Sinerji Lunaspia neden düşünmedin oradaki ekran kartı hem daha güçlü bir model hem soğutma olarak da 3 fanlı Eagle bulunuyor.

Evet coil whine şans işi her kartta olabiliyor.
Daha almadım ama şu an en iyisi Lunaspia gibi duruyor.

Evet coil whine şans işi her kartta olabiliyor.

İtopya geçen sene düz Gigabyte ile Windforce'ları tüm NVIDIA kartlarda ölümüne indirimli satıyordu. Pek bulaşmamak lazım bu modellere ASUS, MSI yolu daha iyidir Gigabyte olacaksa da dediğim gibi Gaming OC, Aorus dışı biraz riskli tercih RTX 2000 serisi için.

@Uchiha Shisui @kino Yardım ettiğiniz için çok teşekkürler.

11.000-11.500 TL seviyesi için bu sistem daha uygun olurdu ama 500 TL farkla Lunaspia alınabilmesi f/p yapmıyor maalesef. Belki diğer donanımlarda üst kalite parçalar kullansalar fiyatını hak edebilirdi.

Geri
Yukarı