Kendine Müzisyen-Start i3 10100F sistem alınır mı?

Al gitsin bunu. GTX 1660'ın tek ikinci el piyasası bile 5000 TL olmuşken 7000 TL'ye daha sistem gelmez. Gelse de size yedirmezler.
Kino hocam size güvenip alıyorum.Hadi hayırlısı iade şansım var demi?
Birde 64 Tl hdmi dönüştürücü ekledim.

Yemişim o kanalları sene başında da "Mart, Nisan'da stok geliyor, piyasa düzelecek" diye hit kovalıyorlardı.
Şimdi buradan isim vermem doğru olmaz, ama İtopya ile anlaşmalı gayet güzel bir sistem hazırlayan bir kanal oldu yakınlarda. Herkesi bir kefeye koyup, "Yemişim o kanalları" demen yanlış.
Güvenilirse neden isim vermeyesin?
Bu forumun da bir kanalı olduğu için, uygun olmayacağını düşündüm. Sadece bir öneride bulundum, maksadını aşıp oraya buraya esnetiliyor galiba bu önerim.

Şimdi buradan isim vermem doğru olmaz, ama İtopya ile anlaşmalı gayet güzel bir sistem hazırlayan bir kanal oldu yakınlarda. Herkesi bir kefeye koyup, "Yemişim o kanalları" demen yanlış.

Bu forumun da bir kanalı olduğu için, uygun olmayacağını düşündüm. Sadece bir öneride bulundum, maksadını aşıp oraya buraya esnetiliyor galiba bu önerim.
Hocam alıyorum işte.

Milletin ocağına incir ağacı diken o heriflerdi. Elinde bir belge, AMD/NVIDIA kanadından açıklama yoksa hayal satmanın alemi yok o kadar takipçin var. Ne oldu millet 2000-2500 TL'ye 1650 Super, 5500 XT 4 GB kapmak yerine bunların sözüyle bekledi "stok gelir de bu fiyata 1660 Ti alırız" diye en sonunda ellerindeki parayla 1050 Ti'lara bakmaya başladılar.

Kino hocam size güvenip alıyorum. Hadi hayırlısı iade şansım var değil mi?

Var alabilirsin, burada sistem özelleştirmen ile gerekenleri yazmışlar. Güzel bir sistem.

Milletin ocağına incir ağacı diken o heriflerdi. Ellerinde belge yok salla gitsin ya tutarsa mantığıyla iş yapılmaz belli bir takipçin varsa. Ne oldu millet 2000-2500 TL'ye 1650 Super, 5500 XT 4 GB kapmak yerine bunların sözüyle bekledi "stok gelir de bu fiyata 1660 Ti alırız" diye en sonunda ellerindeki parayla 1050 Ti'lara bakmaya başladılar.
Dostum dediğine hak veriyorum. Böyle davranışlarda bulunan çok insan oldu. Dediğim platform böyle bir davranışta bulunmamıştı, aksine durumun vahim olduğunu ve ehemmiyetini anlatıyordu. Yakın zamanda uygun fiyatlı GTX 1660 sistem görünce, bir daha gelebileceğini düşündüm. Ama beklemek de insanı zarara sokabiliyor. Neresinden bakarsan işin içinden çıkamıyorsun.

Geri
Yukarı