Kendini bozan YouTuber var mı?

Hepsi bir yerden sonra bozuyor, özgün içerikler yerine hepsi en çok izleneni yapıyor artık sonuçta para kazanıyorlar ve tek dertleri izlenme.

Abi takma deyip bağış atan izleyicisine de sövmüştü ama onu bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üzüldüm, kendisini izlerdim.
Sizce başka etkenlerden dolayı veya kendi istekleriyle kendini bozan YouTuber var mı? Varsa kimler?
Bfchicken games adlı bir kanal vardı izliyecilerine agresif ve gereksiz yanıtlar vermesinden dolayı benim gözümde değerini kaybetti. Hala daha iyi kanal ama eskisi kadar sevmiyorum.

Herkese doğru gelmeyebilir ama bana göre Enes batur. Eskiden gayet iyi oyun içerikleri vardı şimdilerde ya vlog atıyor ya da bıraktı.

Sorudaki bozmak kavramını hangi anlamda kullandığını bilmiyorum konuyu açanın ama bence Enes batur bozmaktan çok YouTube'a başladığı zaman yaşı küçük olduğu için belli bir yaştan sonra bence ister istemez konsept değişti hatta bence bozmayan nadir YouTuber'lardan biri bence Enes batur çünkü eskiden oyun oynuyordu bizi oyun videoları izletiyordu şuan ( ara verdi şu aralar, şuandan kastım 6 ay 1 yıl öncesi) arkadaşlarıyla vakit geçirdiği için daha çok arkadaşlarıyla videolar ya da vlog videoları izletiyor bize.

Nikocado Avokado. Önceden zayıf ve vegan biriyken sonradan fast-food mukbang videolarına başladı ve iyice obez olup delirdi.
Nikocado Avocado.jpg

Geri
Yukarı