Kendini değersiz hissediyor musun?

Yooo kendimi dünya için çok değerli hissediyorum ama dünyaya hiçbir faydam yok sadece oturup oyun oynuyorum ve ders çalışıyorum

Hayatta ne yaparsan yap ne kadar doğru yaşarsan yaşa herkesin onayını alman mümkün değil ki. Bir yol tutup, o yolu sindirdiysen zaten dışarıdaki seslerin hangilerine itibar etmen gerektiğinin de ayırdına varabilirsin. Kendin kabul ediyor ve kendi hesabını verirken kayirma, kollama yapmadan belirlediğin doğru ya da yol ile çelişmediğini düşünüyorsan huzura yaklasabilirsin.

Aksine, gayet değerli hissediyorum. Çevremde, sokakta, sosyal medyada gördüğüm insanlara bakıyorum ve tekrardan halime şükrediyorum.

Tüm olay sevilmekten, popülerlikten ibaret değildir. İlgi göreyim diye yapmaktan hoşlanmadığınız davranışlarda bulunmayın. Ve kendinizi sevin, bu kadar.

Bir kimsenin düşünceleri beni değersiz yapmaz, yapamaz.

Dostum kendini dizilere oyunlara ver kitap oku dışarda seni değersiz hissettiren insanlar ile oturmak yerine kendin ile vakit geçir şahsen anam babam hariç kimse bana bir şey hissetirmiyor

İnsan kendini tanıdığı ve saygı duyduğu sürece değersiz hissetmesi için bir sebep yok.

Hele de sevdikleri yanındaysa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…