Kendini değersiz hissediyor musun?

Ben kendimi hiç öyle hissetmedim. Girdiğim yerlerde kendimi yaptığım işlerle öne çıkardım. Hiçbir zaman sırf saygı-sevgi göreyim diye hareket etmedim. Hem iş yerimde hem arkadaş çevremde kendimi iyi bir yerde görüyorum.

Sizin değerlerinizi insanlar belirlemesin. Siz belirleyin ve kendiğinizi hak ettiğiniz yerde görün.

Ben çok duygusal bir insanım doğduğum günden belli ailem dışarı çıkmama izin vermiyor sadece okula giderken çıkıyorum şimdi durduk yere birden ağlamaya başlıyorum bazen haksız yere dayak yiyorum ama olsun ya.
Psikolojik yardım almayı deneyin. İşe yarıyor.

Ben kendimi hiç öyle hissetmedim. Girdiğim yerlerde kendimi yaptığım işlerle öne çıkardım. Hiçbir zaman sırf saygı-sevgi göreyim diye hareket etmedim. Hem iş yerimde hem arkadaş çevremde kendimi iyi bir yerde görüyorum.

Ne mutlu sana şimdi insanların çoğu intihar etmeyi düşünüyor çok zor zamanlar özellikle bu kendini değersiz hissetme.

Seni değerli veya değersiz yapan, başkalarının senin hakkındaki görüşleri degil senin yaşarken yaptıklarındır. Karar verirsin, yaparsın, yaşarsın, zaman içinde sonuçlar gün yüzüne çıkar. Aceleci olmamak lazım.

Seni değerli veya değersiz yapan, başkalarının senin hakkındaki görüşleri degil senin yaşarken yaptıklarındır. Karar verirsin, yaparsın, yaşarsın, zaman içinde sonuçlar gün yüzüne çıkar. Aceleci olmamak lazım.

Ama yaptığımız şeyin hiçbir önemi yok dünyayı kurtarsan 10 yıl sonra unutulursun mesela Atatürk o kadar şey yaptı ama şimdi o kurtardığı insanların çoğu ona hakaret ediyor bence bu dünyadaki değerli olan tek şey düşüncelerimiz ve hayal gücümüz ama malum Türkiye'de onlarda elimizden çekip alınıyor.

Geri
Yukarı