Kendini serseri zanneden çocuklar

bertugoyun

Hectopat
Daha fazla  
Biz geçen hafta cumartesi sanırım yolda yürüyorduk 1 arkadaşımla ve bir anda 3 çocuk köşeye çekti. Sonra dedim bıçak falan gosterecek herhalde fakat yokmuş. Neyse üstümüzü aradılar, 1.5 TL vardı, şansa harcamistik parayı. Arkadaşın tespihini almışlar ve bir tanesi "montun güzelmiş","telefon güzelmiş" gibi laflar etti. Normalde direkt dövsek döveriz. Ama bıçak olabilir diye bir şey demedik. Çocuklar sonradan hiç gelmediler oraya 1 haftadır. Sizce bunlar nasıl cesaret ediyor böyle şeylere. Ben büyüğüm, gene saygımı koruyorum ama gelip karisiyorlar.

Biz geçen hafta cumartesi sanırım yolda yürüyorduk 1 arkadaşımla ve bir anda 3 çocuk köşeye çekti. Sonra dedim bıçak falan gosterecek herhalde fakat yokmuş. Neyse üstümüzü aradılar, 1.5 TL vardı, şansa harcamistik parayı. Arkadaşın tespihini almışlar ve bir tanesi "montun güzelmiş","telefon güzelmiş" gibi laflar etti. Normalde direkt dövsek döveriz. Ama bıçak olabilir diye bir şey demedik. Çocuklar sonradan hiç gelmediler oraya 1 haftadır. Sizce bunlar nasıl cesaret ediyor böyle şeylere. Ben büyüğüm, gene saygımı koruyorum ama gelip karisiyorlar.

Stajyer mafyalara bak :D dövün hocam hiç çekinmeyin.

Olaydan 15 dakika sonra gittimizde polis vardı başka çocukları dövmüsler keşke bize de saldırsaydılar işte bıçak korkusu :(

O tarz tipler bıçağı gösterse de bir şey yapamazlar merak etmeyin cio babanın dediği gibi isterse uzi çeksin onu patlatmak g*t ister.

Temiz bir dayak yemedikleri sürece akıllanmayacaklardır. Keşke dövseydiniz :)

Güney Afrika mı burası? Keşke patlatsaydınız kulaklarına. Zaten ben büyüğüm demişsiniz, ayrıcalıklısınız da.

Büyüğüm dediğim yaş olarak pek değil ama kütle olarak.
Genelde öyle kişilerin bıçak çekmeye bir tarafları yemez.

Kekolar belli olmaz :/
O tarz tipler bıçağı gösterse de bir şey yapamazlar merak etmeyin cio babanın dediği gibi isterse uzi çeksin onu patlatmak g*t ister.

Öyle aslında ama nebileyim o anlık korku :/
Sen de bıçak, biber gazı taşı. Bu ülkede can güvenliğin yok. Öğrenemedin mi hâlâ?

Biber gazı suç değil mi?

Bir daha bulamadık :(

Büyüğüm dediğim yaş olarak pek değil ama kütle olarak.

Kekolar belli olmaz :/

Öyle aslında ama nebileyim o anlık korku :/

Biber gazı suç değil mi?

Kavgacı değilim fakat aldıklarını geri isterdim.

Kavgacı değilim fakat aldıklarını geri isterdim.
Şaka maka kaka umaga bir yana, gerçekten tehlikeli ve serseri tipler ise hiç bulaşmaya gerek yok. Eğer olayın yaşandığı bölgede yaşıyorsanız bulaşmayın böyle tiplere. Aşiret gibi bunlar, toplar 40 kişiyi sokaklarda seni arar. İki kuruş için hiç gerek yok böyle şeylere, bırak alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı