Kendiniz fark ettiğiniz garip tespitler

Yer
O'nun peşinde
Kendi fark ettiğiniz ve çoğu zaman doğru olan garip/alakasız tespitler var mı?
Mesela ben şunu fark ettim (Dünya genelinde de bilinen bir şey aslında.): Gerçekten metal müzik seven insanlar genelde klasik müzik de seviyor.
Sizin var mı böyle tespitler?

Mesela ben şunu fark ettim (Dünya genelinde de bilinen bir şey aslında.): Gerçekten metal müzik seven insanlar genelde klasik müzik de seviyor.
Onun sebebi ikisinde de enstürman ön planda ve sanat gibi sanat olmaları, ben blues da seviyorum mesela.
Benim fark ettiğim ülkemizde bilgisayardan anlamaya çalışan herkes bilgisayarına bir IObit programı kuruyor.

Mesela ben şunu fark ettim (dünya genelinde de bilinen bir şey aslında.): Gerçekten metal müzik seven insanlar genelde klasik müzik de seviyor.

Hocam gece gündüz metal dinlerim (death metal hariç) ama klasik müziğe hiç katlanamam. Şimdi konuya gelen mesajlara baktım da sanırım bu konuda yalnızım 😄.

Son düzenleme:
Ben şunu fark ettim; kötü bir şey yapmak sorun olmuyor ama bu dillendirildiğinde sorun oluyor.

Mesela ekonominin içinden geçmek suç değil, bunu dillendirmek sorun,
Liyakatsizlik sorun değil, bunu dillendirmek sorun,
Ülkeyi soymak sorun değil, bunu dillendirmek sorun,
Kadınları öldürmek sorun değil, bunu dillendirmek sorun,
Çin'den ücretsiz gelen aşıların tanesinin 12 dolara aracı firmayla alınması sorun değil, bunu dillendirmek sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı