Kendinize bırakılan ifadeleri nasıl anlıyorsunuz?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 986
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, ben yazdığım mesajların bazılarına ifade geliyor. Bana atılan ifadeler bana şu anlama getiriyor:
  • Beğen: Yararlı bilgi verdim.
  • Muhteşem: Çok yararlı bilgi verdim.
  • Hahaha: Benimle dalga ya da alay ediliyor.
  • İnanılmaz: Birini çok etkiledim.
  • Üzgün: Yararsız bilgi verdim, üzdüm.
  • Kızgın: Kendime resmen küfür, hakaret falan ettirdim.
Ben genelde olumlu şeyler için "beğen" ve olumsuzlar için "üzgün" ifadesini kullanıyorum. Trollük uyarısı yiyeceğimi bildiğimden "Hahaha" ve "kızgın" ifadesini kullanmamayı tercih ediyorum. Ben sadece kendi fikirlerimi söyledim.
Peki siz, (kimin ne attığına saygı duymak şartıyla) kendinize bırakılan ifadeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

@Taylor Swift Fan Cl, sanırım savaş istiyor. Ben de savaşmak istiyorum. Ben onun her mesajına "kızgın" ve o da benim her mesajıma "kızgın" atacak. Aynı şeyi @166770 için de düşündüm. Ancak aşağıdaki banı yemek istemiyorum. Zaten böyle bir olay daha önceden olmuş.

Merhaba, ben yazdığım mesajların bazılarına ifade geliyor. Bana atılan ifadeler bana şu anlama getiriyor:
  • Beğen: Yararlı bilgi verdim.
  • Muhteşem: Çok yararlı bilgi verdim.
  • Hahaha: Benimle dalga ya da alay ediliyor.
  • İnanılmaz: Birini çok etkiledim.
  • Üzgün: Yararsız bilgi verdim, üzdüm.
  • Kızgın: Kendime resmen küfür, hakaret falan ettirdim.
Ben genelde olumlu şeyler için "beğen" ve olumsuzlar için "üzgün" ifadesini kullanıyorum. Trollük uyarısı yiyeceğimi bildiğimden "Hahaha" ve "kızgın" ifadesini kullanmamayı tercih ediyorum. Ben sadece kendi fikirlerimi söyledim.
Peki siz, (kimin ne attığına saygı duymak şartıyla) kendinize bırakılan ifadeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
[/QUOT
Komik veya saçma bir şey olduğunda "Hahaha" emojisini kullanırım. Bilirim ki attığım kişi bana gıcık kapacak :).
😃

Ben sadece mesajım ile beğeni sayısını yapmayı amaçlıyorum. Başka bir amacım yok.

Benim için sadece kızgın ifadesi önem veriyor. Demek ki kötü bir şey demişim veya yanlış bir bilgi vermişim. Benim için kızgın ifade önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı